تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.
احمد راستینه خبر داد

مجلس از افزایش بهای اینترنت حمایت نمی‌کند

در حالی که برخی شرکت‌های اینترنتی از ابتدای سال جاری قیمت اینترنت ثابت خانگی و همراه را گران کرده‌اند، احمد راستینه، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از افزایش بها می‌گوید مجلس از افزایش بهای اینترنت حمایت نمی‌کند.

کد خبر: ۱۲۷۹۴۲
۰۸:۲۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

مجلس از افزایش بهای اینترنت حمایت نمی‌کند

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «از دولت انتظار است که برای افزایش قیمت اینترنت اقدامی نکند»، گفت: قطعاً موضوع افزایش بهای اینترنت را پیگیری می‌کنیم و از وزارت مربوطه و دولت می‌خواهیم تا نسبت به اصلاح این تعرفه سریعاً اقدام کند تا هزینه‌های مازادی بر مردم تحمیل نشود.

احمد راستینه، با انتقاد از افزایش بهای اینترنت با بیان اینکه «امروز مهمترین وظیفه دولت فراهم کردن بستر لازم برای فعالیت‌های فضای مجازی است»، اظهار کرد: امروز دیگر فعالیت‌های فضای مجازی به یکی دو موضوع خلاصه نمی‌شود بلکه بخش زیادی از داد و ستد‌ها و فعالیت‌های اقتصادی، تجاری و روابط بین بخش‌های مختلف بخش خصوصی و همچنین نیازمندی‌های خدماتی مردم در بستر فضای مجازی اتفاق می‌افتد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با بیان اینکه «از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور طی بیش از ۲ سال گذشته با توجه به محدودیت برگزاری کلاس‌های آموزشی و فوق برنامه‌ها مردم مجبور هستند از بستر فضای مجازی بیشتر استفاده کنند»، تصریح کرد: انتظار از دولت این است که نسبت به افزایش قیمت اینترنت اقدامی نکند؛ این هزینه‌ها، هزینه‌های مازاد بر مردم است و قطعاً مجلس از این موضوع حمایت نخواهد کرد و نسبت به آن نقد دارد.

وی تاکید کرد: ما قطعاً موضوع افزایش بهای اینترنت را پیگیری می‌کنیم و از وزارت مربوطه و دولت می‌خواهیم تا نسبت به اصلاح این تعرفه سریعاً اقدام کند تا هزینه‌های مازادی بر مردم تحمیل نشود.

صادق عباسی شاهکوه معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی روز دوشنبه ۲۹ فروردین از افزایش ۶۰ درصدی تعرفه اینترنت خانگی خبر داد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی