تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
انتقاد شدید یکی از مربیان باشگاه‌ فوتبال خرمشهر از عملکرد رئیس هیات فوتبال استان و هیات خرمشهر

وضعیت فوتبال خرمشهر کاملاً نامطلوب و غیر قابل قبول است

محمدعلی البوغبیش از عملکرد رئیس هیات فوتبال استان و خرمشهر انتقاد شدید داشته و خواستار استعفا یا برکناری آن‌ها هستند.

کد خبر: ۱۲۶۵۷۷
۲۳:۴۹ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۱

وضعیت فوتبال خرمشهر کاملاً نامطلوب و غیر قابل قبول است. 
 به گزارش دیدارنیوز _خوزستان | محمد علی آلبوغبیش  در گفت و گو با  دیدارنیوز خوزستان  اظهار کرد: قریب به ۱۵ سال این هیات ناکارآمد، فوتبال خرمشهر را به قهقرا برده و باعث نابود چندین نسل فوتبال مربی و بازیکن شده است.

هیات افسار گسیخته‌ی که هیچگاه ارکان آن( دبیر هیات، مسئول کمیته آموزش، کمیته انظباطی و دیگر ارکان …… ) کامل و نامشخص بوده و چندین دبیر هیات که ناتوانی مسئول هیات فوتبال را لمس کردند مجبور به استعفا شدند تاجایی که آخرین مسابقات برگزار شده در رده بزرگسالان به سال ۹۰-۹۱ باز می‌گردد.

هیات فوتبالی که این همه سال بر مسند کار تکیه زده موارد و ضعف‌ها و ناتوانی‌های زیاد داشته به طوری که در مطالبه گری و برقراری ارتباط با ظرفیت‌های موجود مانند شرکت نفت و گاز اروندان، اداره کمرگ خرمشهر و نظایر آن، برگزاری مسابقات مدارس فوتبال و کلیه رده‌های سنی، استعدادیابی و برگزاری فستیوال‌ها، اخذ میزبانی مسابقات و برگزاری کلاس های مربیگری و دانش افزایی در این سال‌ها ناتوان عمل‌ کرده است.

خرمشهری که با این همه اعتبار فوتبالی و مربیانی که سابقه بازی در تیم های ملی و لیگ برتر کشور و همچنین مربیانی که با بالاترین مدارک تحصیلی در رشته تربیت بدنی هستند، هنوز مدرک A آسیا یا مدرس فدراسیون نیستند. 

نبود دفتر به منظور مراجعه باشگاه‌ها برای امضای قراردادهای استانی تا جایی که قراردادها در فروشگاه لوازم آرایشی برادرایشان مهر و امضاﺀ شد، فاجعه‌ای اسفبار بود.

اما جایی بس تعجب است که طالقانی از این هیات خنثی و ناکارآمد به دلیل مصلحت شخصی و رای آوردن در انتخابات پیش‌رو حمایت می‌کند و انصاف و قضاوت را زیر پا می‌گذارد، هیاتی که مورد انتقاد کلیه جامعه فوتبالی خرمشهر حتی امام جمعه انقلابی خرمشهر که بعد از تحقیق و تفحص در امورات هیات فوتبال، علیه آن‌ها در آخرین نماز جمعه سال صحبت کردند و حق انتقاد را به جامعه فوتبال دادند و وضعیت فوتبال را نامطلبوب و غیر قابل قبول خواندند.

در آخر جهت اطلاع کلیه مسئولین خرمشهر اعلام می‌شود که باشگاه‌های رسمی، مربیان. پیشکسوتان و بازیکنان سابق تیم ملی، طوماری علیه عملکرد اسفبار هیات فوتبال امضاء و جمع آوری کردند و خواستار استعفاء یا بر کناری هیات مذکور هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی