تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

دیدار سجادی با مدیران ایران‌خودرو و باشگاه پیکان

وزیر ورزش دیروز در یکی از آخرین برنامه‌های کاری خود در سال ۱۴۰۰ در مجموعه بزرگ ایران خودرو حضور یافت و با مدیران این شرکت خودروسازی و همچنین مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان دیدار کرد.

کد خبر: ۱۲۵۲۹۸
۱۴:۴۰ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۰

دیدار سجادی با مدیران ایران‌خودرو و باشگاه پیکان

دیدارنیوز: وزیر ورزش و جوانان روز گذشته (شنبه) با مدیران گروه صنعتی ایرانخودرو و همچنین باشگاه پیکان دیدار کرد.

به نقل از سایت باشگاه پیکان، حمید سجادی دیروز در یکی از آخرین برنامه‌های کاری خود در سال ۱۴۰۰ در مجموعه بزرگ ایران خودرو حضور یافت و با مدیران این شرکت خودروسازی و همچنین مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان دیدار کرد.

در این نشست صمیمانه که با حضور سجادی وزیر ورزش، مهدی خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، امیر عطابخش مدیرعامل، محمدعلی طاهری قائم مقام و اسحاق اینانلو نایب رییس هیات مدیره باشگاه پیکان برگزار شد، درباره گسترش امکانات ورزشی و ساخت و ساز اماکن ورزشی بحث و تبادل نظر شد.

همچنین توجه به زیر ساخت‌ها و ساخت اماکن ورزشی جدید در دستور کار گروه صنعتی ایران خودرو قرار گرفت و در آینده‌ای نزدیک با رهنمود‌های وزارت ورزش شاهد رشد فضا‌های ورزشی توسط مجموعه ایران خودرو خواهیم بود؛ اقدامی که در راستای بالاتر رفتن سرانه ورزشی کل کشور صورت خواهد گرفت و مجموعه ایران خودرو و باشگاه پیکان در این خصوص پیش قدم شدند.

همچنین در نشست روز شنبه، مدیران باشگاه پیکان به برخی موانعی که نهاد‌های زیر مجموعه دیگر وزارتخانه‌ها برای باشگاه‌ها به وجود آورده‌اند و مانع از سهولت در باشگاه‌داری شده، اشاره کردند که وزیر ورزش و جوانان قول پیگیری این موضوع را از دستگاه‌های مربوطه داد. این مساله با ارتباط سه جانبه میان وزارت ورزش، وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت کار و رفاه اجتماعی حل خواهد شد و می‌تواند به کاهش مشکلات موجود در باشگاه‌های حرفه‌ای ورزش کشور کمک کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی