تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.

محرومیت ۲ عضو فوتبال و فوتسال بانوان توسط کمیته اخلاق

با رای کمیته اخلاق، عطیه محب‌زاده به شش ماه محرومیت از کلیه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و الهام سلیمانی به یکسال محرومیت از کلیه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

کد خبر: ۱۲۴۷۷۱
۱۴:۰۸ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

محرومیت ۲ عضو فوتبال و فوتسال بانوان توسط کمیته اخلاق

دیدارنیوز: کمیته اخلاق فدراسیون جدیدترین رای خود را صادر کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، باتوجه به قطعیت رای محکومیت عطیه محب‌زاده و الهام سلیمانی روزبهانی، عطیه محب‌زاده به شش ماه محرومیت از کلیه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پنجاه میلیون ریال جزای نقدی و الهام سلیمانی به یکسال محرومیت از کلیه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت یکصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی