تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گزارش زنده؛ گل‌گهر یک - استقلال یک

گزارش زنده؛ گل‌گهر یک - استقلال یک

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می‌شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها از دقایقی پیش به مصاف...

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۱۲/۱۷

قیمت بیت کوین امروز ۱۷ اسفندماه با ۲.۳۴ درصد افزایش نرخ به ۳۸،۶۵۸ دلار معادل ۱،۰۱۰،۴۴۲،۸۰۴ تومان رسید.

کد خبر: ۱۲۴۲۹۰
۰۸:۵۷ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین

دیدارنیوز ـ نوسان بیت کوین در زیر کانال ۴۰ ادامه دارد. امروز ۱۷ اسفندماه قیمت بیت کوین با افزایش ۲.۳۴ درصد به ۳۸،۶۵۸ دلار معادل ۱،۰۱۰،۴۴۲،۸۰۴ تومان رسید.

حدود یک هفته پیش، پس از اینکه قدرت‌های غرب اعلام کردند مستقیماً در جنگ بین روسیه و اوکراین دخالت نمی‌کنند، بیت کوین یک روند صعودی چشمگیر را آغاز کرد که منجر به افزایش ۶۰۰۰ دلاری قیمت آن در عرض چند روز شد.

این اتفاق قیمت بیت کوین را به ۴۵،۰۰۰ دلار و حتی کمی بالاتر از آن رساند. این بالاترین سطح قیمت طی سه هفته گذشته بود. با این حال، خرس‌ها موفق شدند این حرکت را متوقف کرده و مدت کوتاهی بعد، مسیر حرکت بیت کوین را تغییر دهند.

این تلاش خرس‌ها چند روز متوالی کاهش قیمت را در پی داشت که در نهایت بیت کوین را به زیر مارک روانی ۴۰،۰۰۰ دلار کشاند. در ۲۴ ساعت گذشته، این دارایی چند بار تلاش کرد این سطح را به چالش بکشد، اما بی نتیجه ماند.

در نهایت، ریجیکت شدن در این ناحیه، قیمت را به پایین‌ترین سطح هفتگی خود یعنی ۳۷،۵۰۰ دلار رساند. پس از آن، اندکی بهبود رمزارز اول بازار را به حدود ۳۸،۰۰۰ دلار بازگرداند. ارزش بازار بیت کوین اکنون معادل ۷۲۵.۰۵ میلیارد دلار است.

محدوده حمایت ۳۸ هزار دلار یک محدوده مهم برای بیت‌کوین است و قیمت به این ناحیه واکنش نشان می‌دهد، اما کارشناسان عقیده دارند احتمال ریزش تا ۳۵ هزار دلار وجود دارد. حمایت بعدی بیت‌کوین محدوده ۳۵ هزار دلار است و اگر محدوده ۳۸ هزار دلار از دست برود احتمالا بیت‌کوین تا ۳۵ هزار دلار ریزش می‌کند.

این روز‌ها بزرگترین ریسک بازار رمزارز‌ها جنگ نیست بلکه نرخ بهره آمریکا است. طبق اظهار نظر پاول، فدرال رزرو قصد دارد نرخ بهره را در جلسه ۱۵ یا ۱۶ ماه مارس ۰/۲۵ درصد افزایش دهد. افزایش نرخ بهره باعث گریز سرمایه از بازار‌های مالی از جمله کریپتو می‌شود و با افزایش نرخ بهره قطعا قیمت بیت‌کوین ریزش می‌کند.

قیمت بیت کوین

منبع: فرادید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی