تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

معاون اجرایی رئیس جمهور: ۳۰۰ تخت بیمارستانی به آبادان و خرمشهر افزوده می‌شود

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: ۳۰۰ تخت تا ۶ ماه آینده به ظرفیت تخت های بیمارستانی شهرستان های آبادان و خرمشهر افزوده خواهد شد.

کد خبر: ۱۲۴۰۹۱
۱۴:۱۳ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

معاون اجرایی رئیس جمهور: ۳۰۰ تخت بیمارستانی به آبادان و خرمشهر افزوده می‌شود

 به گزارش دیدارنیوز خوزستان|سیدصولت مرتضوی یکشنبه در بازدید از بیمارستان جدید طالقانی آبادان اظهار داشت:بعد از سفر هیات دولت به خوزستان منابع مالی لازم برای تکمیل بسیاری از طرح ها و  زیرساخت‌های این استان تامین شده است.

وی با اشاره به تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل نهایی بیمارستان طالقانی آبادان ، روند پیشرفت ساخت این بیمارستان را حدود ۱۰۰ درصد اعلام کرد و افزود: منابع مالی لازم برای تکمیل و تجهیز بیمارستان طالقانی تامین شده است.

معاون اجرای رییس جمهور همچنین گفت: کار نصب تجهیزات درمانی و پزشکی این بیمارستان بزودی توسط وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی آغاز می شود ضمن اینکه نصب دستگاه اکسیژن ساز و تجهیزات فاضلاب بیمارستان طالقانی در حال انجام است.

وی در ادامه با اشاره به فراهم شدن زیرساخت لازم برای ایجاد گردشگری سلامت در آبادان و خرمشهر افزود:با بهره‌برداری از بیمارستان ۷۰ تختخوابی خرمشهر و ۲۴۰ تختخوابی طالقانی آبادان مراجعه مردم برای درمان به مرکز استان کم خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی