تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

خادم‌الشریعه فرزندش را در «کانادا» به دنیا آورد

سارا خادم‌الشریعه برترین شطرنج باز زن ایران مادر شد. این خبری است که چندین سایت از جمله «جی پلاس» منتشر کرده و نوشته‌اند که او فرزند پسرش را در کانادا به دنیا آورده است.

کد خبر: ۱۲۴۰۲۳
۱۰:۰۴ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

خادم‌الشریعه فرزندش را در «کانادا» به دنیا آورد

دیدارنیوز: سارا خادم‌الشریعه، برترین زن شطرنج ایران مادر شد. عنوان شده که او فرزندش را در کانادا به دنیا آورده است.

سارا خادم‌الشریعه برترین شطرنج باز زن ایران که برای چندمین ماه متوالی در فهرست فیده صدرنشین زنان شطرنج در ایران است، مادر شد. این خبری است که چندین سایت از جمله «جی پلاس» منتشر کرده و نوشته اند که او فرزند پسرش را در کانادا به دنیا آورده است.

خادم‌الشریعه مدت هاست که در عرصه شطرنج به عنوان برترین شطرنج‌باز ایرانی در تورنمنت‌های مختلف به میدان می‌رود و معمولا هم نتایج خوبی به دست می‌آورد. او در ۱۹ سالگی به درجه استاد بزرگی در شطرنج رسیده و حالا یکی از نمایندگان همیشگی ایران در تورنمنت‌های بین المللی است.

البته او چندی پیش بعد از اظهاراتش درباره پناهندگی علیرضا فیروزجا و ظاهرا بی مهری‌هایی که نسبت به او بعد از این صحبت‌ها صورت گرفت، برای مدتی از تیم ملی خداحافظی کرد تا شایعه پناهندگی‌اش به گوش برسد. با این حال، او کمی بعد برگشت و با تکذیب شایعه پناهندگی از حل مشکل برای حضور در تیم ملی ایران حرف زد و دوباره ملی‌پوش شد.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی