تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

روایت ماجرای هولناک نیمه شب در بلوار وکیل‌آباد مشهد/ پلیس در تلاش برای حل معمای قتل!

زنی که با رهاکردن جسد یک مرد از صحنه حادثه گریخته بود، در حالی دستگیر شد که ادعا می‌کرد کلید معمای جنایت در پاتوق در دست «مرد فراری» است.

کد خبر: ۱۲۳۲۵۷
۱۲:۵۱ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

روایت ماجرای هولناک نیمه شب در بلوار وکیل‌آباد مشهد

دیدارنیوز ـ دقایق اولیه بامداد روز گذشته زنی سراسیمه و با چهره‌ای پریشان خود را به نگهبانان یک هتل در نزدیکی خیابان شهید صیاد شیرازی ۳ رساند و در حالی که وحشت زده و بریده سخن می‌گفت از جسد مردی خبر داد که در نزدیکی پل زیرگذر بولوار وکیل آباد رها شده بود.

وی با گفتن این جملات با قدم‌های بلند از محل دور شد و بدین ترتیب نگهبانان هتل حیرت زده به تکاپو افتادند و برای بررسی ادعای زن جوان به آن سوی زیرگذر رفتند، اما در کمال ناباوری همان زن پریشان احوال را دیدند که جسد مردی را از درون یک دستگاه پراید مشکی رنگ مدل پایین بیرون انداخت و بی درنگ پشت فرمان خودرو قرار گرفت و پدال گاز را در تاریکی شب فشرد.

نگهبانان مذکور که همچنان خیره به این صحنه عجیب می‌نگریستند، در تاریکی شب موفق به یادداشت شماره پلاک خودرو نشدند چرا که زن جوان با سرعت زیاد ویراژ داد و از محل گریخت.

چند دقیقه بعد از این ماجرای تکان دهنده، بیسیم‌های پلیس به صدا درآمد و نیرو‌های انتظامی عازم محل مذکور در بولوار وکیل آباد شدند. آنان با تایید درستی خبر، به حفظ صحنه رهاکردن جسد پرداختند و مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند. طولی نکشید که قاضی دکتر صادق صفری به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی و عوامل بررسی صحنه جرم به محل مذکور رسیدند و این گونه تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد.

جسد، مربوط به مردی حدود ۳۵ تا ۴۰ ساله بود که آثار ضربه چاقو بر قفسه سینه اش خودنمایی می‌کرد. با بررسی محتویات جیب لباس‌های مقتول، هویت وی در حالی مشخص شد که تعدادی سنجاق و فندک و سیگار نیز به همراه داشت.

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که مرد مذکور در جای دیگری به قتل رسیده و سپس توسط زن ناشناس فراری در ابتدای خیابان صیاد شیرازی رها شده است.

با به دست آمدن این اطلاعات، بلافاصله قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، دستور بازبینی دوربین‌های ترافیکی را صادر کرد و بدین ترتیب گروهی از کارآگاهان به ردیابی پراید مشکی رنگ پرداختند.

چند دقیقه بعد شماره پلاک پراید مشخص شد و نیرو‌های انتظامی با انجام یک سری فعالیت‌های اطلاعاتی، موفق شدند تا سپیده دم مالک خودرو را شناسایی و زن جوان را در یک منزل مسکونی دستگیر کنند. این زن که ساعتی بعد به مقر انتظامی هدایت شده بود، در حضور قاضی صفری لب به اعتراف گشود و آغاز جنایت را به پاتوق معتادان گره زد.

او گفت: در یک پاتوق شبانه نشسته بودیم که بین این مرد (مقتول) و یکی دیگر از پاتوق نشینان به دلیل اختلافات قبلی مشاجره‌ای رخ داد که لحظاتی بعد این مشاجره‌های لفظی به توهین و فحاشی و درگیری کشید و در این میان «ه» یکی از همان پاتوق نشینان ضربه‌ای با کارد به قفسه سینه مرد مذکور زد و او را نقش بر زمین کرد. او سپس از من خواست جسد را بیرون ببرم. این زن جوان در ادامه ادعاهایش گفت: من که ترسیده بودم جسد او را به بولوار وکیل آباد آوردم و در آن جا رها کردم.

تحقیقات بیشتر درباره اعترافات این زن جوان و دستگیری متهم فراری که ادعا می‌شود کلید معمای این جنایت در دستان اوست همچنان از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه دارد.

برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی