تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

حقیقیان: دولت اوکراین خروج امن اتباع ایرانی را مدنظر قرار دهد

علیرضا حقیقیان، مدیرکل اورآسیای وزارت امور خارجه در دیدار سفیر اوکراین در تهران ضرورت حفظ امنیت اتباع و دانشجویان ایرانی مقیم اوکراین، دیپلمات‌ها و سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی‌یف را مورد تاکید قرار داد.

کد خبر: ۱۲۳۱۴۱
۱۶:۴۹ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

حقیقیان: دولت اوکراین خروج امن اتباع ایرانی را مدنظر قرار دهد

دیدارنیوز: مدیرکل اورآسیای وزارت امور خارجه با اشاره بر ضرورت حفظ امنیت اتباع و دانشجویان ایرانی مقیم اوکراین تاکید کرد: دولت اوکراین خروج امن اتباع ایرانی از این کشور را مد نظر قرار دهد.

علیرضا حقیقیان در دیدار سفیر اوکراین در تهران ضرورت حفظ امنیت اتباع و دانشجویان ایرانی مقیم اوکراین، دیپلمات‌ها و سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی‌یف را مورد تاکید قرار داد.

وی با بیان اینکه ما نگران امنیت و سلامت کلیه اتباع ایرانی هستیم، به سفیر اوکراین یادآوری کرد: دولت این کشور تمام تدابیر لازم را در این خصوص، از جمله فراهم آوردن زمینه خروج امن اتباع ایرانی از این کشور را مدنظر قرار دهد.

مدیرکل اورآسیای وزارت امور خارجه خواستار آن شد که با توجه به بسته بودن حریم هوایی اوکراین، امکان خروج اتباع ایرانی از مرز زمینی کشور‌های همسایه از جمله لهستان فراهم شود.

سرگی بوردیلاک، سفیر اوکراین نیز در این دیدار اطمینان داد که دولت متبوع وی تمام تدابیر لازم را برای حفظ امنیت اتباع ایرانی و در صورت امکان خروج آن‌ها از اوکراین به کار خواهد بست.

حقیقیان همچنین عصر روز پنج شنبه در دیدار سفیر روسیه در تهران آخرین تحولات مربوط به منطقه درگیری را مورد بررسی قرار داد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی