تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
استاندار خوزستان در جلسه قرارگاه مقابله با سرقت عنوان کرد؛

شهرستان‌های فاقد پایش تصویری تحت پوشش قرار می‌گیرند/ضرورت تقویت احساس امنیت جامعه

جلسه قرارگاه مقابله با سرقت استان به ریاست دکتر صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و با حضور مدیران متولی در استانداری خوزستان برگزارشد. استاندار خوزستان در این جلسه بر ضرورت تقویت احساس امنیت در سطح جامعه و استفاده از تجهیزات نوین در این حوزه تاکید کرد.

کد خبر: ۱۲۳۰۲۳
۱۳:۲۷ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

شهرستان‌های فاقد پایش تصویری تحت پوشش قرار می‌گیرند/ضرورت تقویت احساس امنیت جامعه

به گزارش دیدارنیوز خوزستان|جلسه قرارگاه مقابله با سرقت استان به ریاست دکتر صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و با حضور مدیران متولی در استانداری خوزستان برگزارشد. استاندار خوزستان در این جلسه بر ضرورت تقویت احساس امنیت در سطح جامعه و استفاده از تجهیزات نوین در این حوزه تاکید کرد.

وی در این نشست با اشاره به ارتقای سطح امنیت روانی در سطح استان توضیح داد: وقتی احساس امنیت جامعه افزایش یابد منجر به تقویت آسایش جامعه می‌گردد لذا ضرورت دارد با تمهیدات اندیشیده شده محیطی امن، برای خانواده‌ها فراهم آوریم.

استاندار خوزستان با اشاره به استفاده از تجهیزات نوین به منظور پیشگیری از جرایم مختلف از جمله سرقت اظهار داشت: افزایش سطح امنیت در جامعه نیازمند مجموعه‌ای از اقدامات‌ است که باید در کنار هم سازماندهی شوند هر چند وجود گشت لازم است اما ضرورت دارد از ابزار و تجهیزات نوین و مدرن در این راستا استفاده گردد.

وی با اشاره به اهمیت پایش تصویری در همه شهرستان‌های استان توضیح داد: شهرستان‌هایی که فاقد پایش تصویری هستند باید در یک زمان‌بندی کوتاه تحت پوشش قرار گیرند.

خلیلیان همچنین بر ضرورت روشنایی پارک‌ها و معابر تاکید کرد.

وی در پایان از اقدامات نیروهای انتظامی و امنیتی  تشکر کرد و گفت: در ۲ ماه اخیر اقدامات خوبی از سوی متولیان امر در زمینه برقراری نظم و امنیت صورت گرفته است که ضرورت دارد این اقدامات استمرار یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی