تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

اهدای نشان “حامی” از سوی معاون رئیس جمهور به پتروشیمی بوعلی سینا

کد خبر: ۱۲۳۰۱۷
۱۲:۴۹ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

اهدای نشان “حامی” از سوی معاون رئیس جمهور به پتروشیمی بوعلی سینا

به گزارش دیدارنیوز خوزستان|به مناسبت برپایی سومین نمایشگاه و همایش ملی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، در آیینی با حضور دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و دکتر علی‌عسکری مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، نشان حامی «حمایت از ساخت داخل» به سیدمحمد احمدزاده مدیرعامل پتروشیمی بوعلی سینا اعطا شد.

افزایش سهم داخل در صنعت پتروشیمی

شهرام قنواتی رئیس روابط عمومی پتروشیمی بوعلی سینا که به نیابت از مدیرعامل این شرکت، نشان را از معاون اقتصادی رییس جمهور دریافت کرد، اظهار داشت: این نشان به پاس تلاش‌های شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در راستای افزایش سهم داخل در صنعت پتروشیمی اعطا شده است.

وی افزود: در شرکت پتروشیمی بوعلی سینا پروژه‌های ملی بزرگی مانند واحد پارازایلین که بلندترین برج‌های صنعت پتروشیمی کشور است. و دو کوره را در خود جای داده در دست اقدام بوده. و پروژه‌های دیگری مانند واحد شیرین سازی، مخزن ۲۰۰۱C، تجهیزات هدف و کاتالیست‌ها با اعتماد به متخصصین ایرانی و تماماً توسط شرکت ‌های داخلی به سرانجام رسیده. که در سال ۱۴۰۰ حدود ۵۰ میلیون یورو صرفه جویی ارزی داشته. و این شرکت را به یکی از شرکت‌های سرآمد در حمایت از ساخت داخل تبدیل کرده است.
 
نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل

نمایشگاه حمایت ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، نمایشگاهی برخاسته از ‏خلاقیت و اعتقاد به داخلی‌سازی و حضور گسترده‌تر نخبگان جوان ایرانی در عرصه صنعت کشور است.

سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش به مدت ۳ روز از دوم اسفند ماه در جزیره کیش در حال برگزاری است.

شایان ذکر است کلیه شرکتهای تابعه گروه خلیج فارس. ضمن حضور در این نمایشگاه نسبت به ارائه نیازمندی های خود به تولید کنندگان تجهیزات و شرکت های دانش بنیان از یک سو. و از سوی دیگر کلیه شرکتهای تولیدی دانش بنیان و نوآور و خدماتی فعال در صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته. (پس از اخذ امتیاز رجیستری) زمینه‌های گسترش همکاری‌های متقابل در راستای حمایت از تولید ملی را فراهم می نمایند.
 

اهدای نشان “حامی” از سوی معاون رئیس جمهور به پتروشیمی بوعلی سینا

برچسب ها: پتروشیمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی