تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

بسیج گام دوم انقلاب اولویت اصلی قرارگاه های بسیج باشد

کد خبر: ۱۲۳۰۰۲
۲۲:۵۱ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

بسیج گام دوم انقلاب اولویت اصلی قرارگاه های بسیج باشد

 به گزارش دیدارنیوز خوزستان |دبیر اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین در پایان سرکشی و نظارت از استان در دیدار با سردار شاهوارپور فرماندهی سپاه خوزستان ، بسیج گام دوم انقلاب اسلامی را مهمترین اولویت اقشار و نواحی بسیج در قرارگاه های استانی دانسته و بر لزوم اجرای برنامه ها بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب تاکید نمودند.

سرهنگ پاسدار مقداد فرمانی دبیر اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد : با توجه به اینکه در سومین سال ابلاغ سند بیانیه گام دوم انقلاب هستیم نیاز است که برنامه های بسیج بر اساس این سند تنظیم و اجرایی نماییم .

سرهنگ پاسدار فرمانی با اشاره به این که در راستای بیانیه گام دوم انقلاب ، سند راهبردی اعتلای بسیج در اسفند ماه سال 99 ابلاغ شد بیان کرد : یکی از اهدافی که اکنون جهت حضور در سپاه های استانی داریم این است که بتوانیم گفتمان سازی و استقرار سند را در سپاه های استان بسنجیم تا از ابتدای سال 1401 آن را پیاده سازی کنیم و بتوانیم بسیج گام دوم انقلاب اسلامی را داشته باشیم . 

وی افزود : اشراف کلی ریاست سازمان بسیج به دنبال گفتمان سازی و اجرای برنامه های بسیج بر اساس گام دوم انقلاب می باشد که الحمدلله در استان خوزستان این اقدامات به خوبی در حال انجام نی باشد‌

در پایان دبیر اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین گفت : انشالله ما بتوانیم فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری را در بدنه بسیج تبیین کنیم و بسیج گام دوم انقلاب اسلامی را با تاکید بر قرارگاه های ۹ گانه عملیاتی نماییم.

سرهنگ پاسدار مقداد فرمانی دبیر اشراف کلی بسیج در سفر دوروزه خود به استان خوزستان ضمن انجام سرکشی و بازرسی از معاونت های بسیج استان با خانواده شهدای مدافع حرم و شهدای دوران دفاع مقدس دیدار نمودند و همچنین از پیشکسوتان عشایر تجلیل نمودند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی