تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

رای‌گیری مجدد درباره کلیات «طرح صیانت» انجام می‌شود؟

سید‌نظام‌الدین موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس درخصوص مصوبه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی اعلام کرد که اگر هیات رئیسه ایرادات معاونت قوانین را پذیرفت، رای‌گیری درباره کلیات باید دوباره انجام شود.

کد خبر: ۱۲۲۹۵۵
۱۲:۴۶ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

رای‌گیری مجدد درباره کلیات «طرح صیانت» انجام می‌شود؟

دیدارنیوز: سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر هیات رئیسه ایرادات معاونت قوانین را پذیرفت، رأی‌گیری درباره کلیات باید دوباره انجام شود.

سید‌نظام‌الدین موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس درخصوص مصوبه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی گفت: اگر هیات رئیسه ایرادات معاونت قوانین را پذیرفت، رای‌گیری درباره کلیات باید دوباره انجام شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معاونت قوانین مجلس ایراداتی به تصویب کلیات طرح حمایت از کاربران فضای مجازی در کمیسیون گرفته است که هیات رئیسه باید درباره این موضوع تصمیم‌گیری کند. مطابق آیین‌نامه، هیات رئیسه نظر نهایی درباره مصوبه کمیسیون طرح حمایت از کاربران فضای مجازی را باید اعلام کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی