تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

وضعیت ناسالم هوای تهران برای گروه‌های حساس

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (۴ اسفند ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی هوای تهران در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

کد خبر: ۱۲۲۹۰۶
۰۹:۵۰ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

وضعیت ناسالم هوای تهران برای گروه‌های حساس

دیدارنیوز ـ بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، با توجه به عدم وزش باد مؤثر تا صبح امروز (۴ اسفندماه) هم‌زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی، کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

افزایش تدریجی تندی باد در طول روز تا حدودی پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل می‌کند. وزش باد مؤثر تا اواخر وقت چهارشنبه ادامه خواهد یافت، هرچند انتظار می‌رود با افزایش ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در پاره‌ای از مناطق پرتردد برقرار شود.

با آغاز تردد خودرو‌ها در صبح روز پنجشنبه (۵ اسفندماه) همراه با کاهش تندی باد بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می‌شود و کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

رشد تدریجی ناپایداری جوی و افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد همچنین با وزش باد مؤثر تا شامگاه پنجشنبه کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۰۸ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: هوای تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی