تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

چگینی: توهین‌های زیادی شده؛ طرح صیانت به صحن علنی بازگردد!

مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده مجلس درباره طرح جنجالی صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون ویژه طرح صیانت تعدادی از همکاران حضور نداشتند و علیرغم اینکه ۱۸ رأی به کلیات این طرح داده شد، اما توهین‌های زیادی به مجلس صورت گرفت. از هیات رئیسه درخواست دارم که این طرح در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار بگیرد تا شاید از این توهین‌ها به همکاران جلوگیری شود.

کد خبر: ۱۲۲۸۹۹
۰۹:۱۸ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

چگینی: توهین‌های زیادی شده، طرح صیانت به صحن علنی بازگردد!

دیدارنیوز: نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرد تا مردم نیز در جریان آن قرار گیرند.

مهرداد گودرزوند چگینی در تذکری در جریان جلسه علنی امروز، مجلس بیان کرد: بررسی طرح صیانت طبق اصل ۸۵ قانون اساسی یکی از مشکلاتی بوده که موجب شده در اثر آن توهین‌های زیادی به مجلس صورت بگیرد. علیرغم اینکه کمیسیون ویژه بررسی این طرح جلسات متعددی را با صاحب نظران برگزار کرده، اما به دلیل اینکه این طرح در صحن علنی مورد بررسی قرار نگرفته توهین‌های زیادی به مجلس در چند روز اخیر شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: از هیات رئیسه درخواست دارم که این طرح در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار بگیرد تا شاید از این توهین‌ها به همکاران جلوگیری شود. در جلسه روز گذشته کمیسیون ویژه طرح صیانت تعدادی از همکاران حضور نداشتند و علیرغم اینکه ۱۸ رأی به کلیات این طرح داده شد، اما توهین‌های زیادی به مجلس صورت گرفت.

گودرزوند گفت: درخواست دارم این طرح در صحن علنی مورد بررسی قرار گرفته تا مردم نیز در جریان آن باشند که چه چیزی تصویب می‌شود و بدانند قرار نیست مسدود سازی صورت بگیرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی