تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

ادعای گانتز: ایران پهپادهای ارسالی به ونزوئلا را مسلح می‌کند

«بنی گانتز» وزیر جنگ اسرائیل، مدعی شد که ایران برای مجهز کردن پهپاد‌های عرضه شده به ونزوئلا به مهمات هدایت‌شونده تلاش می‌کند.

کد خبر: ۱۲۲۸۸۹
۰۸:۴۱ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

ادعای گانتز: ایران پهپادهای ارسالی به ونزوئلا را مسلح می‌کند

دیدارنیوز: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، مدعی شد که ایران برای مجهز کردن پهپاد‌های عرضه‌شده به ونزوئلا به مهمات هدایت‌شونده تلاش می‌کند.

به نقل از رویترز، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، مدعی شد که ایران برای مجهز کردن پهپاد‌های عرضه شده به ونزوئلا به مهمات هدایت‌شونده تلاش می‌کند.

وی افزود که ارزیابی‌های رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که تسلیحات هدایت‌شونده دقیق، از سوی ایران برای این پهپاد‌ها و سایر مدل‌های مشابه در حال تحویل است.

گانتز در جمع رهبران یهودی آمریکایی در بیت‌المقدس عکس‌هایی را نشان داده و گفت که هواپیما‌های بدون سرنشین «مهاجر» ساخت ایران در ونزوئلا هستند.

وی با تکرار برخی ادعا‌های بی‌اساس علیه ایران افزود: «می‌توانم به شما بگویم که در دیدار با شرکایمان در اطراف جهان از جمله آفریقا و آمریکای لاتین، نگرانی شدیدی درباره حمایت ایران از تروریسم وجود دارد».

این مقام صهیونیست در ادامه ادعا‌های خود گفت که اگر با ایران توافقی هسته‌ای امضا شود، پایان راه نخواهد بود. لازم است توانایی‌های تهاجمی و مجموعه‌ای از تحریم را در دست داشته باشیم، چرا که شاید ایران چنین توافقی را نقض کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی