تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
تابش اعلام کرد

درج قیمت مصرف کننده بر روی همه کالا‌ها ضروری است

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور درج قیمت تولید بر روی کالا را از حقوق اولیه مصرف کننده برشمرد.

کد خبر: ۱۲۲۸۴۶
۱۴:۵۹ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

درج قیمت مصرف کننده بر روی همه کالا‌ها ضروری است

دیدارنیوز ـ عباس تابش در هجدمین جلسه کارگروه تنطیم بازار استان سمنان که در استانداری سمنان و با حضور استاندار سمنان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از تولید کنندگان برگزار شد، گفت: مبنای طرح درج قیمت تولید کننده بر روی کالا ها، اجرای ماده ۲۳ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: در این طرح حقوق تولید کننده، مصرف کننده، خرده فروش و عمده فروش به رسمیت شناخته می‌شود و هر کس باید به حقوق خود مسلط باشد.

معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: در راستای اجرای طرح شفاف سازی قیمت تولید بر روی کالا‌ها تا کنون مستندات فروش ۸۴ هزار قلم کالا به دست آمده و حدود ۴ هزار و ۵۰۰ قلم کالا قیمت کاهشی بین ۵ تا ۶۰ درصد داشته اند.

تابش ملاقات مستقیم با ذینفعان این طرح و شنیدن مسایل و مشکلات آنان را لازمه پیشبرد اهداف این طرح برشمرد و افزود: اصل این طرح بر مبنای پیشروی اقناعی و رفع ابهامات است و هرگونه برخورد سلبی، غیر شرعی و غیر عقلی می‌باشد.

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور گفت: در استان سمنان ۷۲ واحد مشمول این طرح بوده اند که تاکنون ۱۲ واحد، طرح را اجرا کرده اند.

برچسب ها: وزارت صمت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی