تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

هشدار «حماس» به اسرائیل: نزدیک شدن به قدس بازی با آتش است

«خلیل الحیه» رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی جنبش حماس با هشدار به اسرائیل گفت: نزدیک شدن به قدس بازی با آتش است و رژیم اشغالگر باید بین صلح و آتش یکی را انتخاب کند.

کد خبر: ۱۲۲۴۷۸
۰۸:۰۱ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

هشدار «حماس» به اسرائیل: نزدیک شدن به قدس بازی با آتش است

دیدارنیوز: جنبش مقاومت فلسطین «حماس» به رژیم صهیونیستی هشدار داد که آنچه شما در قدس اشغالی و شیخ جراح انجام می‌دهید، همگان را به یاد نبرد شمشیر قدس می‌اندازد.

«خلیل الحیه» رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی جنبش حماس، به اسرائیل نسبت به نزدیک شدن به قدس اشغالی هشدار داد و این موضوع را «بازی با آتش» دانست.

وی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به وقایع محله شیخ جراح در قدس خطاب به مقامات صهیونیست گفت: آنچه شما در بیت‌المقدس و شیخ جراح انجام می‌دهید، همه را به یاد نبرد شمشیر بیت‌المقدس می‌اندازد و مسئولیت آن بر عهده شماست.

رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی جنبش حماس افزود: نزدیک شدن به قدس بازی با آتش است و رژیم اشغالگر باید بین صلح و آتش یکی را انتخاب کند.

خلیل الحیه تاکید کرد که نوار غزه با تمام توان آماده دفاع از مردم فلسطین در بیت المقدس است.

پیشتر هم جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی فلسطین با آغاز دوباره درگیری در محله «الشیخ جراح» به صهیونیست‌ها در خصوص تجاوزات شهرک نشینیان هشدار داده بودند.

جنبش حماس با اعلام حمایت از فلسطینیان در تمام فلسطین، قدس را خط قرمز فلسطینیان اعلام کرد و هشدار داد در صورت استمرار تجاوزات شهرک نشینان در قدس، مقاومت دست به کار خواهد شد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با انتشار تصاویر موشک‌های آماده شلیک خود، نبرد «شمشیر قدس» را برای صهیونیست‌ها یادآوری کرد.

«ایتامار بن گویر» از اعضای کنست رژیم صهیونیستی با تلاش برای بازگشایی دفتر کاری در محله الشیخ جراح، موجی از درگیری را به وجود آورد که نتیجه آن، شعله‌ور شدن دوباره بیت‌المقدس و قرار گرفتن فلسطین در آستانه جنگی جدید بین مقاومت و رژیم صهیونیستی است.

صبح شنبه «ایتامار بن گویر»» با برپایی یک چادر در محله «الشیخ جراح» در شمال شهر قدس، به عنوان دفتر کاری‌اش به عنوان عضو کنست رژیم صهیونیستی، اولین جرقه آتش را در بیت‌المقدس روشن کرد. پس از این اقدام «بن گِویر»، پلیس رژیم صهیونیستی با پوشش مقابله با «بن گِویر» وارد منطقه شد. همزمان با ورود پلیس مجموعه‌ای از شهرک نشینان با پلاکارد‌های اعتراضی وارد این محله شدند.

فلسطینیان محله الشیخ جراح که همیشه آماده مقابله با صهیونیست‌ها هستند وارد میدان شده، با تجمع اعتراضی خواستار بیرون راندن شهرک نشینان از محله «الشیخ جراح» شدند. اما پلیس رژیم صهیونیستی با بمب‌های صوتی و گلوله‌های روکش پلاستیکی به سمت فلسطینیان، تلاش کرد فلسطینی‌ها را متفرق کند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی