تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!

وعده مهم مدیرعامل پرسپولیس که عملی نشد

مدیرعامل پرسپولیس برای جلب رضایت سرمربی مستعفی این تیم، به وی وعده داد پاداش برد‌های لیگ برتر و جام حذفی را پرداخت خواهد کرد که این اتفاق هم قبل از بازی با فولاد رخ نداده است.

کد خبر: ۱۲۱۰۲۰
۱۱:۱۵ - ۱۷ بهمن ۱۴۰۰

درویش

دیدارنیوز: یکی از وعده‌های مهم مدیرعامل پرسپولیس به سرمربی این تیم تاکنون عملی نشده است.

در شرایطی که یحیی گل‌محمدی پس از استعفاء از سرمربیگری پرسپولیس، برای بازگشت به این تیم خواستار رساندن پرداختی شاگردانش به ۵۰ درصد شده بود، رضا درویش فقط ۱۵ درصد مبلغ قرارداد آن‌ها را پرداخت کرد تا سقف دریافتی سرخ‌پوشان به ۳۵ درصد برسد و این درخواست سرمربی گل‌محمدی کامل محقق نشد.

البته مدیرعامل پرسپولیس برای جلب رضایت سرمربی مستعفی این تیم، به وی وعده داد پاداش برد‌های لیگ برتر و جام حذفی را پرداخت خواهد کرد که این اتفاق هم قبل از بازی با فولاد رخ نداده است.

پرسپولیسی‌ها از ابتدای فصل در لیگ برتر و جام حذفی ۱۲ بار برنده شده‌اند، اما بابت هیچ یک از این برد‌ها تاکنون پاداشی نگرفته‌اند.

تیم پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ فردا برای کسب سوپرجام فوتبال کشورمان به مصاف فولاد می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی