تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر انجام گرفت: 

دیدار مسئول بسیج رسانه خوزستان با پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه

مسئول بسیج رسانه خوزستان بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر، با تعدادی از پیشکسوتان عرصه خبر، دفاع مقدس و دوران انقلاب دیدار و گفتگو کرد.

کد خبر: ۱۲۰۶۸۲
۱۹:۲۸ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

دیدار مسئول بسیج رسانه خوزستان با پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه
به گزارش دیدارنیوز خوزستان؛سرگرد پاسدار سجاد بهمئی در دیدار با محمدرضا ایزدی و حبیب الله بهرامی از پیشکسوتان رسانه خوزستان، اظهار کرد: دهه فجر فرصتی مناسب برای تجدید دیدار با پیشکسوتان عرصه خبر و دوران دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت های بسیج رسانه خوزستان، استفاده از ظرفیت و تجربیات پیشکسوتان رسانه به عنوان مغز متفکر این عرصه است، افزود: بسیج رسانه استان معتقد است پیش نیاز پیشبرد اهداف خود که برای حرکت در مسیر انقلاب و نظام ترسیم کرده، بهره گیری از توانایی و پتانسیل و تجربه پیشکسوتان رسانه است.

مسئول بسیج رسانه خوزستان ادامه داد: رسانه زمانی می‌تواند موثر واقع شود که بیانی منطقی و اقناعی داشته باشد و در همین راستا باید از نظر و تجربه پیشکسوتان بهره مند شد.

سرگرد بهمئی عنوان کرد: فعالیت در عرصه رسانه مسئولیت بسیار سنگینی است که بخش اعظم آن بر دوش بزرگان و پیشکسوتان است.

در این دیدار، حبیب الله بهرامی و محمدرضا ایزدی به بیان خاطرات دوران انقلاب و دفاع مقدس و همچنین فعالیت های خود در حوزه بسیج و رسانه پرداختند.

گفتنی است در این دیدار بانو ایراندخت کاشانی ‌و آقای فاضل حیدری از پیشکسوتان رسانه مسئول بسیج رسانه خوزستان را همراهی کردند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی