تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...
تمجید خبرنگار استرالیایی از عملکرد شاگردان اسکوچیچ

ایران پرچمدار فوتبال آسیا است

پل ویلیامز خبرنگار استرالیایی پس از صعود زودهنگام و مقتدرانه تیم ملی ایران به جام جهانی قطر اعلام کرد تیم ملی کشورمان پرچمدار فوتبال آسیا است.

کد خبر: ۱۲۰۱۸۰
۰۹:۵۶ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

جام جهانی قطر

دیدارنیوز: یک خبرنگار استرالیایی به رکورد جدیدی که تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی رقم زد، واکنش نشان داد.

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته (پنجشنبه) با برتری یک بر صفر خانگی مقابل عراق در دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا، در فاصله سه هفته مانده به پایان این رقابت‌ها صعودش به مرحله پایانی جام جهانی را قطعی کرد و رکورددار سریع‌ترین صعود به جام جهانی در تاریخ فوتبال آسیا شد.

پل ویلیامز خبرنگار استرالیایی در واکنش به رکوردی که تیم ملی ایران شب گذشته از خود به ثبت رساند، در حساب توئیتری‌اش نوشت: «آیا تیم ملی استرالیا زیرنظر پیم فربیک در فاصله ۲ یا ۳ هفته مانده به پایان مسابقات بود که موفق شد صعودش به جام جهانی ۲۰۱۰ را قطعی کند؟ در هر صورت، موفقیت خارق‌العاده‌ای از ایران باعث شد تا صعودش را خیلی زود قطعی کند. آن‌ها پرچمدار فوتبال آسیا هستند».

تیم ملی فوتبال استرالیا در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ در فاصله دو هفته مانده به پایان آن رقابت‌ها، صعودش را به مرحله پایانی آن دوره جام جهانی قطعی کرده بود.

تیم ملی فوتبال ایران که در حال حاضر با ۱۹ امتیاز صدرنشین گروه A دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا است، با این پیروزی تبدیل به سیزدهمین تیم صعود کننده و چهاردهمین تیم حاضر در جام جهانی شد. تاکنون به غیر از قطرِ میزبان، تیم‌های آلمان، دانمارک، برزیل، بلژیک، فرانسه، صربستان، کرواسی، اسپانیا، سوئیس، انگلیس، هلند، آرژانتین و ایران بلیت سفر به قطر را رزرو کرده‌اند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی