تیتر امروز

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!
رئال برای چهاردهمین بار قهرمان اروپا شد

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!

در شبی که به دلیل هجوم بی‌محابای شماری از هواداران لیورپول به ورزشگاه، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تا مرز تعطیلی رفت، رئال مادرید با یک گل قهرمان شد.
اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۲۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا صبح شنبه ۲۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ آواربرداری همچنان ادامه دارد و ممکن است شمار فوتی‌ها بیشتر شود.
سرپرست تیم ملی خبر داد

طارمی امشب به تهران می‌آید

خورشیدی درباره آخرین وضعیت سفر مهدی طارمی به ایران گفت: با شرکت‌های هواپیمایی مختلف هم در ایران و هم در ترکیه صحبت کردیم و به دنبال این هسیتم هرچه زوتر طارمی را به ایران بیاوریم. درحال حاضر پرواز ساعت: ۱۱:۴۵ آنتالیا به تهران را برای طارمی گرفته‌ایم تا با آن پرواز به تهران بیاید.

کد خبر: ۱۲۰۱۳۵
۱۵:۵۷ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

تیم ملی فوتبال

دیدارنیوز: سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مهدی طارمی به‌زودی به اردوی این تیم در تهران ملحق می‌شود.

مجتبی خورشیدی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: همه بازیکنان در اختیار سرمربی هستند تا فردا بشود از همه ظرفیت‌ها استفاده شود. امیدواریم با همت بازیکنان فردا پیروزی را تقدیم مردم کنیم.

او درباره وضعیت مهدی طارمی هم گفت: در حال استفاده از همه ظرفیت‌ها هستیم تا یک هواپیمای اختصاصی او را به ایران بیاوریم. با شرکت‌های هواپیمایی مختلف هم در ایران و هم در ترکیه صحبت کردیم و به دنبال این هستیم هرچه زودتر طارمی را به ایران بیاوریم. درحال حاضر پرواز ساعت: ۱۱:۴۵ آنتالیا به تهران را برای طارمی گرفته‌ایم تا با آن پرواز به تهران بیاید.

او درباره وضعیت سردار آزمون هم گفت: کرونای این بازیکن منفی شده است، اما باشگاهش گفته که به دلیل نداشتن تمرین، لزومی ندارد در اردوی تیم ملی شرکت کند. ما به شدت اصرار داریم او به تهران بیاید. باشگاه زنیت می‌گوید وقتی سردار مصدوم است وقتی به تیم ملی بیاید جز این که مصدومیتش تشدید شود حاصل دیگری ندارد. ما به AFC و باشگاه زنیت نامه نوشیتم و حتی تلفنی با مسئولان باشگاه‌شان صحبت کردیم.

خورشیدی درباره وضعیت حضور تماشاگران هم گفت: درباره این موضوع باید آقای شریفی صحبت کنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا قرار است رییس‌جمهور در تمرین تیم ملی حضور یابند؟ هم گفت: خیر قرار نیست آقای رییس‌جمهور بیایند. اما قول دادند در اولین فرصت بازیکنان را بینند.

سرپرست تیم ملی درباره وضعیت احسان حاج‌صفی هم گفت: تست حاج‌صفی هم منفی شده و باید به ایران بیاید و دوباره در تهران باید تست بدهد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: مهدی طارمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی