تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

ویزیت بیش از ۹۰۰ نفر بصورت رایگان توسط پزشکان متخصص جهادی در بخش غیزانیه

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز بیان داشت: بمناسبت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) طرح بزرگ ویزیت رایگان ویژه اهالی شریف بخش غیزانیه انجام شد.

کد خبر: ۱۱۹۶۸۳
۰۹:۳۳ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: امراله مردانی رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز بیان داشت: بمناسبت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) طرح بزرگ ویزیت رایگان ویژه اهالی شریف بخش غیزانیه انجام شد.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در تشریح جزئیات اجرای این طرح، اظهار داشت: در این طرح بزرگ و جهادی، بالای ۹۰۰ نفر بصورت رایگان ویزیت شدند.

این مقام مسئول افزود: پزشکان متخصص داخلی، گوش و حلق و بینی، چشم، ارتوپدی، اطفال، تغذیه، دندانپزشکی، اورولوژی، شنوایی سنجی و نیز زنان و زایمان حضور داشتند.

مردانی ادامه داد: این برنامه جهادی در مرکز بهداشت غیزانیه واقع در روستای غیزانیه بزرگ و با استقبال گرم و نظم بسیار خوب اهالی شریف غیزانیه انجام شد.

وی در پایان با اشاره به ارگان‌هایی که در این اردوی جهادی همکاری داشتند، گفت: بخشداری غیزانیه، شرکت فولاد خوزستان، حوزه مقاومت بسیج ۴ مشترک سپاه ناحیه امام علی (ع) اهواز، گروه جهادی شهید فرجوانی، موسسه خدمات درمانی بسیجیان، بسیج جامعه پزشکی و گروه جهادی راه خدا در این امر جهادی پا به پای مدافعان سلامت مرکز بهداشت شرق اهواز بودند که جا دارد از آنان تقدیر و تشکر کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی