تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

شکست سنگین یاران قدوس مقابل ساوتهمپتون

یاران قدوس که پس از دو شکست متوالی در لیگ برتر انگلیس در مسابقه اخیرشان در این رقابت‌ها به برتری رسیده بودند، مقابل ساوتهمپتون نتوانستند به دومین برد متوالی دست پیدا کنند.

کد خبر: ۱۱۸۶۱۴
۰۸:۴۲ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

برنتفورد

دیدارنیوز: برنتفورد در شب نیمکت‌نشینی ملی‌پوش ایرانی خود با نتیجه ۴ بر یک مقابل ساوتهمپتون شکست خورد.

در دیدار معوقه هفته هجدهم لیگ جزیره، تیم برنتفورد در حالی که سامان قدوس را برخلاف مسابقه اخیرش در جام حذفی جزو نفرات اصلی نداشت و روی نیمکت می‌دید، سه‌شنبه شب در استادیوم سنت‌مریز به مصاف ساوتهمپتون رده چهاردهمی رفت.

یاران قدوس که پس از دو شکست متوالی در لیگ برتر انگلیس در مسابقه اخیرشان در این رقابت‌ها به برتری رسیده بودند، مقابل ساوتهمپتون نتوانستند به دومین برد متوالی دست پیدا کنند و دوباره نتیجه را واگذار کردند.

تیم فوتبال برنتفورد در مسابقه خارج از خانه مقابل ساوتهمپتون با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد تا فرصت صعود به رده دهم جدول لیگ برتر انگلیس را از دست بدهد، ۲۳ امتیازی بماند و با سقوط یک پله‌ای در جایگاه سیزدهم بایستد.

سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی برنتفورد که در فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر انگلیس ۱۱ بار حضور ثابت یا تعویضی در زمین داشته و موفق به زدن یک گل و دادن یک پاس گل شده، برخلاف چهار هفته گذشته لیگ جزیره و یک دیدار اخیرشان در جام حذفی، برابر ساوتهمپتون فرصت بازی به دست نیاورد و تا پایان نیمکت‌نشین بود.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: سامان قدوس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر