تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

ثوری: بین مخالفانم چند منافق دیدم!

رییس فدراسیون بوکس می‌گوید در انتخابات ریاست این فدراسیون چند منافق دیده و دیگر خواهان همکاری با آنها نیست. او گفت: من هم اگر روزی نباشم قطعاً به بوکس کمک خواهم کرد. قبل از انتخابات هم به دوست و برادرم حسینی گفتم که اگر رای نیاوردم هم به شما کمک خواهم کرد. 

کد خبر: ۱۱۸۱۹۲
۱۳:۲۸ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

ثوری

دیدارنیوز: رئیس فدراسیون بوکس گفت: در بین افرادی که به من رای ندادند چند منافق حضور داشت که دیگر نمی‌توانم با آن‌ها کار کنم.

حسین ثوری پس از انتخابات فدراسیون بوکس و انتخاب مجددش به عنوان رئیس این فدراسیون در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: از همه اعضای مجمع تشکر می‌کنم که بازهم به من اعتماد کردند. این اعتماد نشات گرفته از کارنامه‌ای بود که ما از خود به جا گذاشته بودیم. من باید بگویم که در کل این مجمع حسین ثوری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرج کرده است. این مبلغ هم صرف چیز‌هایی شد که روی میز افراد قرار گرفته بود. 

وی ادامه داد: برای ۴ سال آینده نیاز به وفاق ملی داریم که قطعاً یکی از برنامه‌های اصلی من دعوت از بزرگان و پیشکسوتان است که در کنار هم جمع شویم. هر کسی هر برنامه‌ای دارد باید بیاید و کمک کند. من هم اگر روزی نباشم قطعاً به بوکس کمک خواهم کرد. قبل از انتخابات هم به دوست و برادرم حسینی گفتم که اگر رای نیاوردم هم به شما کمک خواهم کرد. 

رئیس فدراسیون بوکس گفت: ما بازی‌های آسیایی را در پیش داریم و خیلی برای ما مهم است. طبق پیش‌بینی‌های من انشالله بوکس می‌تواند تغییراتی را در جدول مدال‌ها ایجاد کند. کار را از همین حالا و در رده‌های پایه آغاز خواهیم کرد. نگاه ویژه‌ای به استان‌ها خواهیم داشت. این موارد برای ما خیلی مهم است و برنامه‌ای ۴ ساله داریم. 

ثوری در مورد ۱۶ نفری که امروز به وی رای ندادند، تصریح کرد: مخالفان من روی تخم چشمانم جا دارند، اما حضرت امام (ره) فرمودند که منافقین از کفار بدتر هستند. من با منافق‌ها نمی‌توانم کار کنم و در بین ۱۶ نفری که به من رای ندادند یکی دو نفر را منافق می‌دانم. اگر مخالف نباشد نمی‌توان پیشرفت کرد، اما منافق‌ها روبروی آدم ایراد‌ها را نشان نمی‌دهند و پشت سرمان شروع به تخریب می‌کنند. من مخلص مخالفان خودم هم هستم. مخالفانم باعث می‌شوند که اشتباه کمتری بکنم.

منبع: فارس
برچسب ها: بوکس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر