تیتر امروز

واکنش طباطبایی به احتمال حذف سرخابی‌ها از آسیا

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره احتمال حذف دو تیم بزرگ پایتخت از لیگ قهرمانان آسیا گفت: شاید این بلا یک بار باید سرمان بیاید تا بفهمیم کجای فوتبال حرفه‌ای هستیم. فوتبال ما فراتر از آسیا است، اما ساختار و برنامه ریزی‌مان خیلی پایین‌تر از تیم‌های درجه دو آسیا است.

کد خبر: ۱۱۸۰۱۷
۱۶:۲۹ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

هادی طباطبایی

دیدارنیوز: پیشکسوت استقلال گفت: فعلا آرامش خوبی در استقلال حاکم است و اجازه دهید در یک فرصت مناسب در مورد شرایط این تیم صحبت خواهیم کرد.

هادی طباطبایی در مورد حضورش در ورزشگاه آزادی و تماشای بازی منتخب سرخابی‌ها و منتخب ۹۸ اظهار داشت: این بازی به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید سلیمانی برگزار شد و او به عنوان یک قهرمان ملی نامش در ذهن و دل ایرانی‌ها ماندگار خواهد بود. رشادت‌ها و شهامت‌هایی که از خودش نشان داد، خودش الگوی بسیاری از جوانان است و امیدوارم راهش ادامه پیدا کند.

وی در مورد توسل ورزشکاران به ائمه اطهار گفت: قطعا این توسل خیلی می‌تواند کمک کند. خودم اعتقاد وافری به این موضوع دارم. حضرت زهرا مادر همه شیعیان است و جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد. 

پیشکسوت استقلال در مورد شرایط این تیم گفت: فعلا آرامش خوبی در استقلال حاکم است و اجازه دهید در یک فرصت مناسب در مورد شرایط این تیم صحبت خواهیم کرد. امیدوارم نتایج خوبی را کسب کند. طرفداران ما خیلی تشنه قهرمانی هستند و سال‌های سال عذاب کشیدند و اتفاقات ناگواری در این باشگاه از جمله مدیریتی رخ داد. 

وی ادامه داد: رقابت همیشه باید سالم و درون زمین باشد. الان به این سمت حرکت می‌کنیم و امیدوارم تیمی که شایسته است، قهرمان شود.

طباطبایی در مورد احتمال حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا عنوان کرد: ما در فوتبال مان کج دار و مریز حرکت می‌کنیم. هیچ وقت شرایطی که نیاز باشد را درست نمی‌کنیم. آدم‌هایی را در راس کار این دو باشگاه گذاشتیم که فقط آمدند و به نوعی پنجرگیری کردند یا وصله زدند و رفتند. ما باید تکلیف مان را با فوتبال مشخص کنیم. اگر فوتبال حرفه‌ای است باید ساختار حرفه‌ای درست کنیم. 

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: شاید این بلا یک بار باید سرمان بیاید تا بفهمیم کجای فوتبال حرفه‌ای هستیم. فوتبال ما فراتر از آسیا است، اما ساختار و برنامه ریزی مان خیلی پایین‌تر از تیم‌های درجه دو آسیا است. بحث خصوصی سازی خیلی حرف دارد و با این شرایط اگر واگذاری اتفاق بیفتد، فکر نمی‌کنم خوب باشد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر