تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

بی‌ام‌و بعد از ۷ سال از بنز سبقت گرفت!

بی‌ام‌و، ابرشرکت خودروساز آلمانی می‌گوید سال گذشته در فروش جهانی خودروها، مرسدس بنز را شکست داده و این اولین باری است که از سال ۲۰۱۵ از رقیب آلمانی خود پیشی گرفته است.

کد خبر: ۱۱۷۹۴۵
۱۱:۱۴ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

سبقت بی‌ام‌و بعد از ۷ سال از بنز

دیدارنیوز ـ به نقل از بلومبرگ، پیتر نوتا، مدیر بخش فروش بی‌ام‌و (BMW) گفت: در سال ۲۰۲۱ در بخش خودرو‌های پریمیوم جهانی برای برند BMW ادعای مقام اول را داریم.

بی‌ام‌و هنوز آمار فروش تمام سال خود را به تفصیل اعلام نکرده است، اما در بیشتر سال‌ها میزان تحویل‌ها بیشتر از دایملر بوده است.

این خودروساز مستقر در مونیخ کمتر تحت تاثیر کمبود جهانی نیمه هادی‌ها قرار گرفته که خطوط تولید را در سطح جهانی با مشکل مواجه کرده است.

تعدادی از خودروسازان اظهار کردند تحت تاثیر بدترین بحران تراشه قرار گرفتند و سه ماهه سوم به سختی به پایان رسیده است به همین دلیل انتظارات خود را کنار گذاشته‌اند.

مرسدس گفت: عرضه کمیاب قطعات در نیمه اول سال ۲۰۲۲ همچنان دامن‌گیر صنعت خواهد بود و خواستار افزودن ظرفیت بیشتر در سطح جهانی شد.

به گفته یکی از سخنگویان، بی‌ام‌و آمار فروش تمام سال خود را در ۱۲ ژانویه گزارش خواهد کرد.

پیش از این اعلام شده بود که این خودروساز ۱.۷ میلیون خودرو با برند بی‌ام‌و را در ۹ ماه اول سال تحویل داده است که با این رقم بیش از ۱۱۲ هزار دستگاه از مرسدس بنز دایملر پیشی گرفته است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: خودرو لوکس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر