تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

اعتراض معاون حقوقی استقلال به اظهارات سرخپوشان

یکی از مسوولان باشگاه استقلال معتقد است پرسپولیسی‌ها نباید در مسائلی که به صورت مستقیم به آنها مربوط نیست، دخالت کنند. این در حالی است که آبی‌های پایتخت برای حل مشکل سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند تلاش خواهند کرد.

کد خبر: ۱۱۷۸۶۱
۱۳:۲۹ - ۱۴ دی ۱۴۰۰

استقلال پرسپولیس

دیدارنیوز: معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: برای مشکل مجوز بازی دو بازیکن تیم فوتبال استقلال از راهکار‌های قانونی استفاده خواهیم کرد.

فرشید سمیعی درباره اعلام سازمان لیگ مبنی اینکه سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند تا اسفندماه مجوز بازی کردن در استقلال را دارند و پس از آن مشمول سربازی می‌شوند، اظهار داشت: راهکار‌های قانونی این موضوع مشخص است. پرونده کفالت مرادمند تشکیل شده، به او در ابتدا کفالت ۳۰ ماهه موقت می‌دهند و سپس دایم خواهد شد. سیاوش یزدانی هم یا سرباز قهرمان خواهد شد یا مورد دیگری هم وجود دارد که در حال پیگیری هستیم. کار‌ها را انجام می‌دهیم و اگر یکسری شیطنت‌ها صورت نگیرد، به صورت قانونی مشکل را حل خواهیم کرد.

وی در مورد حضور مسئولان استقلال و پرسپولیس در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل صدور بیانیه علیه یکدیگر گفت: در این جلسه، حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی و دیگر افراد صحبت کردند و قرار شد تیم‌ها در مسائلی که به صورت مستقیم به آن‌ها مرتبط نیست، اظهارنظر نکنند. از درِ کمیته انضباطی بیرون آمدیم، دو ساعت بعد مربیان پرسپولیس بار دیگر صحبت‌هایی را مطرح کردند. شب گذشته نیز یکی از بازیکنان پرسپولیس حرف‌هایی زد. ما به کمیته انضباطی اعتراض داریم که چرا وقتی درخواست می‌کنند، از سوی تیم‌های دیگر رعایت نمی‌شود.

معاون حقوقی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: ارکان قضایی فدراسیون باید خودشان را نشان دهند. از حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی و همینطور کمیته اخلاق می‌خواهیم ورود کنند. اینطور نمی‌شود که از صبح تا شب بیانیه بدهند و اتفاقی نیفتد، اما همین که از طرف استقلال کسی صحبت کند، او را به کمیته انضباطی بکشانند.

منبع: تسنیم
برچسب ها: فرشید سمیعی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر