تیتر امروز

یزدی از آمادگی کامل منطقه ۱۲ در اجرای طرح جمع‌آوری معتادین در این منطقه خبر داد:

مشکل تأمین ظرفیت برای پذیرش معتادین نداریم

شهردار منطقه ۱۲ در جلسه هماهنگی قرارگاه اجتماعی منطقه ۱۲ از آمادگی کامل برای شروع و اجرای طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در این منطقه خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۷۱۶
۱۶:۲۱ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

مشکل تأمین ظرفیت برای پذیرش معتادین نداریم

 

 

دیدارنیوز: جلسه هماهنگی قرارگاه اجتماعی منطقه ۱۲ با حضور امیر یزدی، شهردار منطقه، امیری، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، باقرآبادی، رئیس پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر، ارسلانی، رئیس کلانتری ۱۱۶ مولوی، الماسی، رئیس کلانتری ۱۱۳ بازار، مهرعلیان، رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان و جمعی از مدیران شهری منطقه ۱۲ در سالن جلسات شهرداری منطقه ۱۲ برگزار شد.

در این جلسه که با هدف آخرین هماهنگی‌ها برای آغاز طرح جمع‌آوری معتادین از سطح منطقه برپا شد، نخست طی گزارشی از سوی سعید شاهمیر، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه از وضعیت آمادگی منطقه ۱۲ و نیاز‌ها و ضروریات اجرایی‌شدن طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی به مواردی همچون انجام اقدامات مقتضی برای شناسایی و معرفی نقاط آسیب‌خیز منطقه، ضرورت تأمین نیرو‌های انتظامی مورد نیاز برای اجرای طرح جمع‌آوری معتادین، بازبینی املاک پلاک قرمز و احصای کد‌های شناسایی آنها، ساماندهی زباله‌گرد‌ها و جمع‌آوری مراکز دپوی زباله، ضرورت هماهنگی شهرداری منطقه ۱۲ و نیروی انتظامی در اجرای طرح جمع‌آوری معتادین، فعال‌شدن اورژانس تهران در ادامه طرح، ساماندهی فضا‌های بی‌دفاع شهری و... ارائه شد.

در ادامه یزدی، با اشاره به جلسات پیاپی مناطق ۲۲ گانه شهرداری با موضوع قرارگاه عملیاتی کاهش آسیب گفت: صبح امروز نیز جلسه‌ای که با حضور جناب آقای دکتر زاکانی، شهردار محترم تهران و همه مسؤولان مرتبط با این موضوع داشتیم و در مورد آخرین هماهنگی‌ها برای اجرای این طرح بحث و بررسی شد و مقرر گردید معتادین، جدا از اینکه چه تبعیت یا جنسیتی داشته باشند، همگی جمع‌آوری شوند؛ همچنین بهزیستی زمینه‌های لازم را برای اجرای این طرح فراهم کند.

وی ضمن یادآوری این نکته که این طرح در برخی مناطق آغاز شده، از آمادگی کامل منطقه ۱۲ برای اجرای این طرح خبر داد و افزود: طبق اعلام مراکز پذیرش فعلی منطقه، هم‌اکنون بین ۱۵۰۰ تا ۲ هزار نفر ظرفیت پذیرش در منطقه ۱۲ موجود است که این ظرفیت تا پایان هفته افزایش خواهد یافت و می‌توان گفت مشکلی از جنبه ظرفیت برای پذیرش معتادین نداریم.
شهردار قلب طهران همچنین از شروع جمع‌آوری مراکز پسماند غیرمجاز از صبح امروز در این منطقه خبر داد و بیان کرد: همه این مراکز باید جمع‌آوری شوند و به دنبال آن انتقال پسماند‌های دپوشده برای جلوگیری از تهاتر مواد مخدر با پسماند، باید صورت گیرد.

پلمپ خانه‌های پلاک قرمز و توجه ویژه به بساط‌گستران و وانت‌های فروش میوه سیار اطراف بازار با توجه به نزدیکی به شب سال نو از دیگر موضوعاتی بود که یزدی از آن‌ها سخن گفت.

روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر