تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

برگزاری مسابقات فوتبال در گتوند

رئیس هیات فوتبال گتوند گفت: دژ قهرمان مسابقات فوتبال رده سنی بزرگسالان شهرستان گتوند شد.

کد خبر: ۱۱۷۵۳۶
۱۳:۲۱ - ۱۰ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: بهزاد جعفرزاده، رئیس هیات فوتبال گتوند گفت: تیم فوتبال دژ عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال رده سنی بزرگسالان شهرستان گتوند را به خود اختصاص داد.

او افزود: در دیدار پایانی مسابقات فوتبال رده سنی بزرگسالان شهرستان گتوند عصر امروز تیم فوتبال دژ توانست در ضربات پنالتی به مقام قهرمانی برسد و تیم مهر ایرانیان به مقام دوم دست پیدا کرد.

جعفرزاده اضافه کرد: فینال جذاب و دیدنی این دوره از مسابقات بین دو تیم دژ و مهر ایرانیان در نود دقیقه و وقت‌های اضافه با نتیجه ۱ بر ۱ تمام شد و تیم دژ در مارتن ضربات پنالتی ۱۴ بر ۱۳ پیروز شد.

رئیس هیات فوتبال گتوند تصریح نمود: این دوره از مسابقات با حضور ۶ تیم از شهرستان برگزار گردید که تیم فوتبال دژ توانست با پنج برد، یک باخت و یک تساوی و به ثمر رساندن ۲۸ گل و دریافت ۲۸ گل به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

جعفرزاده گفت: در مراسم پایانی این رقابت ها، با حضور رئیس و اعضای هیات فوتبال شهرستان گتوند به تیم‌های برتر مسابقات کاپ قهرمانی و جوایزی اهدا شد.

برچسب ها: فوتبال ورزش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر