تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

بازداشت یک زن بعد از درگیری با روحانی بر سر حجاب+عکس

به نظر می‌رسد این خبر درباره درگیری یک زن و یک روحانی بر سر حجاب باشد. خبرگزاری حوزه با انتشار این خبر درباره جزئیات حادثه گفته است یک روحانی آمر به معروف در خیابان به خانم بدحجاب تذکر می‌دهد.

کد خبر: ۱۱۷۴۲۹
۱۱:۱۱ - ۰۸ دی ۱۴۰۰

درگیری ک حانی و یک زن برسر حجاب

دیدارنیوز ـ خبرگزاری حوزه از بازداشت یک زن به دلیل به دلیل درگیری با یک روحانی خبر داد.

خبرگزاری حوزه با انتشار این خبر درباره جزئیات حادثه گفته است یک روحانی آمر به معروف در خیابان به خانم بدحجاب تذکر می‌دهد.

این فیلم در فضای مجازی منتشر شده و در این فیلم گفته شده این روحانی با عصای خود به این زن ضربه زده و گفته حجابش را رعایت کند.

این خبرگزاری نوشته است این زن بازداشت شده و اظهارات شهود جهت درج در پرونده نامبرده تکمیل گردیده است.

منبع: افق
برچسب ها: حجاب
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۸
0
0
چرا کلیپش را بارگذاری نمی کنید تا مردم خودشان قضاوت کنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
0
مزاحمت برای زنان بدحجاب نشانه فساد پنهان و اماده واکنش افراد عقب مانده است که در جوامع زن حقیر و زن ستیز مجوز اجتماعی دارد.فشارهای اقتصادی و بیعدالتیها مردم را عاصی و بی اعتقاد و بدبین به نظام و روحانیت کرده و بروز چنین واکنشهایی طبیعی است. درگیری یک زن با یک روحانی بیسواد که از مقوله امر به معروف چیزی نمیداند باید حرمت خود نگه میداشت و با شخصیت دیگران بازی نکند و تذکر را با زبان احترام و بدون درگیری لفظی انجام میداد. از این روحانیهای بیسواد که از اسلام برخوردهای انقلابی(خودسرانه) افراطی اموخته اند، کم نداریم و من در چندین مورد سوالات دینی روحانیون محل کار،متوجه بیسوادی اغلب انها شده ام. این روحانی با رفتار نسنجیده و اهانت امیز خود موجب هتک حرمت روحانیت شده و لیاقت چنین لباسی ندارد و باید خلع لباس شود. مصیبت بسیار بزرگ است وقتی ارزش نه انسانیت و احترام به حقوق مسلم دیگران بلکه یک لباس باشد، لباسی که افراد بسیاری از ان سوء استفاده کرده اند.
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر