تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

وعده شهرداری تهران برای راه اندازی سه بازار گل در پایتخت

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه تا قبل از پایان سال سه نقطه بازار گل ساختمانی و نه دستفروشی را در جنوب، شرق و غرب تهران در نظر خواهیم گرفت، گفت: سه بازار گل فاخر را در شهر تهران راه اندازی خواهیم کرد.

کد خبر: ۱۱۷۳۵۶
۱۵:۰۷ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

 راه اندازی سه بازار گل در پایتخت

دیدارنیوز ـ جلال بهرامی در سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالات و تذکرات اعضای شورا درباره بازار گل شهید محلاتی و همچنین موضوع دستفروشان گفت: الان اگر ده هزار دستفروش را ساماندهی کنیم سال بعد حتما ده هزار دستفروش دیگر خواهیم داشت. باید کاری کنیم و چارچوبی برای این موضوع داشته باشیم و آن را ساماندهی کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات با اتاق اصناف گفت: ۸۰ صنف زیرمجموعه این اتاق است و دستفروشان نیز عموما متعلق به این اصناف هستند. خیلی از آن‌ها از مغازه جنس‌ها را به خیابان منتقل می‌کنند و گفتیم باید یکبار مشخص کنید چند صنف موجود است و چقدر ظرفیت بازار روز ایجاد کنیم و بعد از آن پلیس ورود کند. چرا شهرداری ورود کند؟

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه در برخی از اماکنی که تعیین کردیم ۳۰ درصد کسبه حاضر نشدند، گفت: ۳۰ درصد دستفروشان در مکان مناسب‌تر حضور پیدا نکردند و این پیغام دارد که چرا در یک جای رسمی نمی‌آیند؟.

وی ادامه داد: مسأله را در صحن شورا توضیح نمی‌دهم و در جلسه هم اندیشی به آن اشاره خواهم کرد. ما انسان محور برخورد می‌کنیم نه مکان محور. در مورد بازار گل و گیاه قول می‌دهم تا قبل از پایان سال سه نقطه بازار گل ساختمانی و نه دستفروشی در جنوب، شرق و غرب تهران در نظر بگیریم و سه بازار گل فاخر را در شهر تهران راه اندازی کنیم و کسبه را به آنجا انتقال دهیم.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر