تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

برای تزریق واکسن کرونا امروز و فردا نکنیم

دبیر شورای سلامت اهواز گفت: در خواست ما از شهروندان این است که برای تزریق واکسن کرونا امروز و فردا نکنند هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

کد خبر: ۱۱۷۱۱۲
۰۹:۴۱ - ۰۵ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار خوزستان: مهران احمدی‌بلوطکی دبیر شورای سلامت اهواز گفت: ۹۲ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال در حوزه غرب اهواز حداقل یک نوبت واکسن کرونا ویروس را دریافت کرده اند و ۷۲ درصد از این جمعیت نوبت دوم واکسن خود را دریافت کردند.

او افزود: ۲۰ درصد جمعیت افراد بالای ۱۲ سال نوبت دوم واکسن خود را تزریق نکرده اند و در خواست ما از شهروندان این است که امروز و فردا نکنند هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

احمدی بلوطکی ادامه داد: با توجه به شیوع سوش اومیکرون هر چه سریع‌تر واکسیناسیون کامل شود و کلیه افراد بالای ۱۸ سال که حداقل ۳ ماه از تزریق نوبت دوم واکسن کرونای آن‌ها گذشته است برای دریافت مرحله سوم مراجعه کنند.

 دبیر شورای سلامت اهواز گفت: آمادگی در کلیه مراکز تجمعی و جامع سلامت شهری و روستایی در حوزه غرب اهواز برای تزریق واکسن کووید ۱۹ وجود دارد،

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر