تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

دریافت گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی شرکت فولاد اکسین خوزستان

شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به دریافت گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی شد.

کد خبر: ۱۱۷۰۹۹
۱۹:۰۵ - ۰۴ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: کریم ثابتی مدیر سیستم‌ها و استراتژی سازمانی شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد: پس از انجام ممیزی شخص ثالث توسط شرکت گواهی دهنده انجام گردید شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به اخذ گواهینامه‌های سیستم مدیریتی یکپارچه گردید.

وی افزود: این اقدام در راستای نیل به استراتژی‌های شرکت در یکپارچه سازی سیستم‌های مدیریت شرکت در جهت رعایت و برآورده کردن الزامات ذینفعان از جمله سهامداران، مشتریان، کارکنان و ... انجام گردید.

ثابتی استاندارد‌ها لازم در اجرای این طرح  استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای ISO ۴۵۰۰۱:۲۰۱، استاندارد سیستم مدیریت محیط زیست ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵،سیستم مدیریت آموزش ISO ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹، استاندارد‌های مدیریت رضایت ورسیدگی به شکایات مشتریان ISO ۱۰۰۰۱,ISO ۱۰۰۲, ISO ۱۰۰۰۳,ISO ۱۰۰۰۴ و سیستم مدیریت انرژی ISO ۵۰۰۰۱:۲۰۱۵:۲۰۱۸ دارد.

مدیر سیستم‌ها و استراتژی سازمانی شرکت فولاد اکسین خوزستان ادامه داد: حرکت به سمت یکپارچگی سیستم‌های مدیریتی، مطمئنا شرکت را در رسیدن به اهدافش یاری خواهد کرد و منجر به تامین ایمنی و سلامت کارکنان، پیشگیری از آلودگی‌های زیست محیطی، افزایش سهم بازار، بهبود شهرت شرکت، بهبود وضعیت فرآیند‌ها، افزایش سطح کیفی محصولات، کاهش دوباره کاری‌ها و کاهش ضایعات و نهایتا افزایش سودآوری شرکت خواهد شد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی