تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

پیش‌بینی هواشناسی امروز ۱۴۰۰/۱۰/۰۴

بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۴ آذرماه در برخی استان‌های شمالی بارش برف و باران همراه با وزش باد و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۱۷۰۵۸
۱۳:۱۳ - ۰۴ دی ۱۴۰۰

پیش‌بینی هواشناسی امروز

دیدارنیوز ـ با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۴دی‌ماه در بخش‌هایی از استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش برف و باران همراه با وزش باد و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود. در نواحی جنوبی ارتفاعات کرمان و هرمزگان همچنین جنوب بوشهر و فارس هم بارش باران را خواهیم داشت.

طی روز‌های یکشنبه تا سه‌شنبه در اغلب نواحی کشور جو پایدار حاکم است و انتظار می‌رود که در شهر‌های صنعتی افزایش آلایندگی‌های جوی را داشته باشیم.

به نقل از سازمان هواشناسی ایران، برای روز‌های یکشنبه و دوشنبه و دوشنبه در استان‌های هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود و طی این هفته خلیج فارس مواج خواهد بود.

در ۲۴ ساعت گذشته از بین مراکز استان‌ها اردبیل با دمای ۱۵- درجه سانتیگراد و از بین شهر‌ها ورزقان با دمای ۲۳- درجه سانتیگراد سردترین نقاط بوده‌اند.

منبع: فرادید
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر