تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

رئال مادرید ۰-۰ کادیز: دیوار زرد در برنابئو

رئال مادرید در دیداری خانگی مقابل کادیز با تساوی ۰-۰ متوقف شد.

کد خبر: ۱۱۶۷۰۹
۰۸:۵۷ - ۲۹ آذر ۱۴۰۰

رئال مادرید ۰-۰ کادیز: دیوار زرد در برنابئو

دیدارنیوز - شاگردان کارلو آنچلوتی که در ۱۰ دیدار قبلی شان در همه رقابت‌ها به پیروزی رسیده بودند، امشب نتوانستند برابر کادیز به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کنند.

همانطور که انتظار می‌رفت رئالی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۷ بود که وینسیوس روی پاس بنزما صاحب موقعیت شد، اما ضربه او بعد از برخورد به بازیکن حریف به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد نوبت تیم میهمان بود که اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه رئال ایجاد کند، اما ضربه والی فالی هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه باز هم این بازیکنان رئال بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۱۷، توپ در یک رفت و برگشت به فده والورده رسید، اما ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه کادیز پیدا نکرد.

در دقیقه ۲۳، روی حرکت خوب وینسیوس و پاس تونی کروس، بار دیگر والورده صاحب موقعیت شد، اما این ضربه او را دروازه بان کادیز با یک واکنش خوب دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و برای دقایقی این بازیکنان کادیز بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند، اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه رئال ایجاد کنند.

در دقایق پایانی این نیمه هم به همین شکل دنبال شد و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، هازارد صاحب یک موقعیت خوب شد، اما ضربه او بعد از برخورد به مدافع حریف به کرنر تبدیل شد.

دو دقیقه بعد، روی پاس عالی کاسمیرو، این بنزما بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد، اما ضربه او را لدسما با یک واکنش خوب مهار کرد.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و این تیم در فاصله ۱۰ دقیقه صاحب چهار موقعیت دیگر هم شد، اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این فرصت‌های یکی بعد از دیگری از دست برود.

در ادامه بازی متعادل‌تر دنبال شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۴، تیم کادیز به گل برتری برسد نگردو که با پاس سوبرینو صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از کنار دروازه به بیرون زد.

دو دقیقه بعد، بنزما که با پاس هازارد درون محوطه جریمه کادیز صاحب موقعیت شده بود، تحت فشار مدافعان حریف سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در دقایق پایانی باز هم این رئالی‌ها بودند که برای رسیدن به گل برتری تلاش زیادی انجام دادند، اما در نهایت تلاش آن‌ها ثمری نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

برچسب ها: رئال مادرید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی