تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

رئال مادرید ۰-۰ کادیز: دیوار زرد در برنابئو

رئال مادرید در دیداری خانگی مقابل کادیز با تساوی ۰-۰ متوقف شد.

کد خبر: ۱۱۶۷۰۹
۰۸:۵۷ - ۲۹ آذر ۱۴۰۰

رئال مادرید ۰-۰ کادیز: دیوار زرد در برنابئو

دیدارنیوز - شاگردان کارلو آنچلوتی که در ۱۰ دیدار قبلی شان در همه رقابت‌ها به پیروزی رسیده بودند، امشب نتوانستند برابر کادیز به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کنند.

همانطور که انتظار می‌رفت رئالی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۷ بود که وینسیوس روی پاس بنزما صاحب موقعیت شد، اما ضربه او بعد از برخورد به بازیکن حریف به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد نوبت تیم میهمان بود که اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه رئال ایجاد کند، اما ضربه والی فالی هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه باز هم این بازیکنان رئال بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۱۷، توپ در یک رفت و برگشت به فده والورده رسید، اما ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه کادیز پیدا نکرد.

در دقیقه ۲۳، روی حرکت خوب وینسیوس و پاس تونی کروس، بار دیگر والورده صاحب موقعیت شد، اما این ضربه او را دروازه بان کادیز با یک واکنش خوب دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و برای دقایقی این بازیکنان کادیز بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند، اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه رئال ایجاد کنند.

در دقایق پایانی این نیمه هم به همین شکل دنبال شد و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، هازارد صاحب یک موقعیت خوب شد، اما ضربه او بعد از برخورد به مدافع حریف به کرنر تبدیل شد.

دو دقیقه بعد، روی پاس عالی کاسمیرو، این بنزما بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد، اما ضربه او را لدسما با یک واکنش خوب مهار کرد.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و این تیم در فاصله ۱۰ دقیقه صاحب چهار موقعیت دیگر هم شد، اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این فرصت‌های یکی بعد از دیگری از دست برود.

در ادامه بازی متعادل‌تر دنبال شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۴، تیم کادیز به گل برتری برسد نگردو که با پاس سوبرینو صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از کنار دروازه به بیرون زد.

دو دقیقه بعد، بنزما که با پاس هازارد درون محوطه جریمه کادیز صاحب موقعیت شده بود، تحت فشار مدافعان حریف سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در دقایق پایانی باز هم این رئالی‌ها بودند که برای رسیدن به گل برتری تلاش زیادی انجام دادند، اما در نهایت تلاش آن‌ها ثمری نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

برچسب ها: رئال مادرید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی