تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

سرمربی سابق بوکاجونیورز، مربی النصر شد

میگل آنخل روسو سرمربی سابق بوکاجونیورز به عنوان سرمربی جدید النصر منصوب شد.

کد خبر: ۱۱۵۷۵۹
۰۹:۰۹ - ۱۵ آذر ۱۴۰۰

سرمربی آرژانتینی برای النصر

دیدارنیوز - باشگاه النصر در ادامه جابجایی‌های متعدد روی نیمکت خود، این بار یک مربی با سابقه را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد. میگل آنخل روسو سرمربی سابق بوکاجونیورز امشب به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید النصر منصوب شد.

النصر در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: مدیریت باشگاه النصر با میگل آنخل روسو سرمربی آرژانتینی برای هدایت این تیم تا پایان فصل جاری قرارداد امضا کرد. النصر در بیانیه خود ادامه داد: میگل روسو در آخرین ایستگاه تمرینی خود با تیم بوکا جونیورز آرژانتین، دو قهرمانی متوالی لیگ در فصل‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را به دست آورد.

او همچنین با باشگاه میلوناریوس در فصل ۲۰۱۷ به عنوان قهرمانی لیگ کلمبیا دست یافت و سپس در سال ۲۰۱۸ سوپرکاپ را به دست آورد. علاوه بر این، دستیابی به چندین دستاورد دیگر که مهمترین آن‌ها قهرمانی لیگ آرژانتین با ولز سارسفیلد و جام لیبرتادورس با بوکا جونیورز است، در کارنامه این مربی درج شده است.

میگل روسو سومین مربی النصر در این فصل از رقابت‌های فوتبالی و پس از مانو منزس برزیلی و پدرو امانوئل پرتغالی است که دومی در دهم نوامبر از کار برکنار شد و مارسلو سالازار برزیلی به طور موقت جانشین او شده بود.

پدرو امانوئل تنها در ۵ بازی از جمله دو بازی در لیگ قهرمانان آسیا و سه بازی در لیگ، هدایت تیم النصر را در اختیار داشت که در طی آن تنها یک پیروزی مقابل الوحده امارات به دست آورد و سپس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال و در لیگ برابر الاتفاق و الشباب شکست خورد و تنها برابر الفیحا یک تساوی کسب کرد.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر