تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

۱۸ آذر؛ بازگشت رسمی تماشاگر به سکو‌های خالی

با موافقت وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا، باشگاه‌های لیگ برتری می‌توانند با ظرفیت ۶۰ درصدی از حضور تماشاگران در بازی‌ها بهره ببرند.

کد خبر: ۱۱۵۶۹۶
۱۰:۰۵ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازگشت تماشاگران به ورزشگاه

دیدارنیوز - پیش بینی‌ها بر این است از ۱۵ آذر مجوز بازگشت تماشاگران به استادیوم‌ها از سوی وزارت بهداشت صادر شود. پیش از این دیدار استقلال در برابر نساجی و هم چنین پرسپولیس در برابر صنعت نفت به صورت آزمایشی با حضور تماشاگر برگزار شد که این موجب اعتراض دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر شد؛ بنابراین وزارت بهداشت حضور تماشاگر در بازی‌های لیگ برتر را متوقف و تصمیم گرفت بعد از دربی بار دیگر حضور تماشاگر در بازی‌های لیگ برتر را قانونی کند.

گفته می‌شود باشگاه‌ها به اندازه ۶۰ درصد ظرفیت استادیوم‌ها حق بلیط فروشی به تماشاگرانی دارند که هر دو دوز واکسن را تزریق کرده اند. هم چنین مقرر شد یکی از تاکید باشگاه‌ها به تماشاگران نشستن با فاصله روی سکو‌های استادیوم باشد. در بازی‌های خارجی که از تلویزیون پخش می‌شود این موضوع رعایت می‌شود، اما تماشاگران به واسطه تزریق واکسن و رعایت فاصله فیزیکی دیگر ماسک نمی‌زنند. این موضوع در بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در بازی الهلال – پوهانگ در ریاض هم مشخص بود.

گفتنی است ۱۸ آذر شاهد آغاز دیدار‌های هفته نهم لیگ برتر خواهیم بود و در این روز بازگشت تماشاگر به سکو‌های خالی استادیوم‌های لیگ برتر رسمی می‌شود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر