تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

احمدی گزارشگر دربی شد

با اعلام شبکه سه، دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس با گزارش محمدرضا احمدی به‌صورت مستقیم با صدای استریو از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

کد خبر: ۱۱۵۶۲۲
۰۹:۰۰ - ۱۳ آذر ۱۴۰۰

گزارشگر دربی مشخص شد

دیدارنیوز - بنابر اعلام میثم فضلعلی، مدیر گروه ورزش شبکه سه ویژه برنامه «فوتبال برتر» همزمان با پخش دربی ۹۷ پایتخت، از ساعت ۱۵ فردا شنبه از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

اجرای این برنامه توسط محمدحسین میثاقی، با حضور میهمانانی همچون خسرو حیدری، حنیف عمران‌زاده، محسن بنگر، حسین ماهینی و همچنین سعید مظفری‌زاده از داوران سابق بین‌المللی به‌عنوان کارشناس داوری و با تولید و پخش آیتم‌های ویژه در استودیوی اختصاصی «فوتبال برتر» همراه خواهد بود.

بازی تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیز که در هفته هشتم لیگ برتر برگزار می‌شود توسط ۱۲ دوربین HD پوشش و از ساعت ۱۶:۱۵ آغاز می‌شود.

همچنین بنابر اعلام شبکه سه، دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس با گزارش محمدرضا احمدی به‌صورت مستقیم با صدای استریو از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر