تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

پاسخ رئیس صداو سیما به حق پخش تلویزیونی برای باشگاه‌ها: تابع قانونیم

پیمان جبلی رئیس صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی می‌گوید ما تابع قانون هستیم و هرآنچه قانون بگوید ما به آن عمل می‌کنیم. باید بودجه امسال را برآورد کنیم و هر آنچه باشد بر مبنای آن عمل می‌کنیم. البته ما سال‌های پیش از قانون تبعیت کرده ایم و امسال هم از قانون تبعیت می‌کنیم.

کد خبر: ۱۱۵۳۵۷
۰۸:۵۰ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

جبلی درباره حق پخش تلویزیونی

دیدارنیوز - این روز‌ها موضوع حق تلویزیونی مسابقات فوتبال، موضوعی ویژه به شمار می‌رود و بحران مالی باشگاه‌های فوتبال در ایران سبب شده تا حتی محمود اسلامیان عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز با ارسال نامه‌ای به آیت الله رئیسی رئیس جمهور کشور از وی بخواهد که به این ماجرا ورود کند و حق فوتبال را از صدا و سیما بگیرد. البته اسلامیان راه حل دیگری را هم مطرح کرده و آن هم اینکه در صورت عدم تحقق موضوع حق پخش، هلدینگ‌های صنعتی که همین حالا هم برخی تیم‌ها را حمایت می‌کنند، برای حمایت از سایر تیم‌ها نیز وارد عمل شوند.

پس از این بحث‌های تمام نشدنی که البته تازگی هم ندارد و سال‌ها به شیوه‌های مختلف مطرح می‌شود، امشب «پیمان جبلی» رئیس سازمان صداوسیما در حاشیه اختتامیه جشنواره تلویزیونی مستند در پاسخ به سوالی درباره پرداخت حق پخش مسابقات فوتبال به باشگاه‌ها گفت: «در این زمینه ما تابع قانون هستیم و هرآنچه قانون بگوید ما به آن عمل می‌کنیم.»

وی ادامه داد: «باید بودجه امسال را برآورد کنیم و هر آنچه باشد بر مبنای آن عمل می‌کنیم. البته ما سال‌های پیش از قانون تبعیت کرده ایم و امسال هم از قانون تبعیت می‌کنیم.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پیمان جبلی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر