تیتر امروز

چنارانی: برنامه‌های وزیر پیشنهادی عملیاتی نیست

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش می‌خواهم که صراحتا اعلام کند گه چگونه قرار است لایحه رتبه بندی معلمان را اجرایی کند؟

کد خبر: ۱۱۵۲۰۲
۰۹:۴۳ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰

چنارانی: برنامه‌های وزیر پیشنهادی عملیاتی نیست

دیدارنیوز  - هاجر چنارانی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بیان کرد: بنده امروز به این جا آمدم که بگویم مجلس به وزیری رای خواهد داد که هم موافق دارد و هم مخالف دارد و این وزیر یک وزیر فرمایشی نیست. بنده به عنوان یک معلم که هنوز حقوقم را از آموزش و پرورش دریافت می‌کنم در مخالفت با شما و از زبان فرهنگیان سخن می‌گویم. نمایندگانی که در اینجا صدای خود را بالا برده و خود را فرهنگی تلقی می‌کنند حکم خود را بیاورند که از کجا حقوق دریافت می‌کنند؟

وی در ادامه اظهار کرد: آقای نوری برنامه شما برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان چیست؟ برای تامین اعتبار این لایحه از کجا منابع خواهید آورد؟ متاسفانه برنامه‌های ارائه شده از سوی شما عملیاتی نیست. مجلس تصمیم گرفته که به شما رای دهد، اما بنده به عنوان یک معلم از شما می‌پرسم که برای چالش‌های جدی این وزارتخانه کلیدی چه برنامه‌ای دارید؟

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آیا شما یک تیم جدید و نوآور خواهید آورد؟ آیا اصلا در این مدت با معلمان دیداری داشته اید؟ متاسفانه شما فقط یک توییت زده اید. مشکلات صندوق ذخیره فرهنگیان در زمان حضور شما در این صندوق نیز وجود داشت شما برای حل مشکل این صندوق چه برنامه‌ای دارید؟ مسائل و دغدغه‌های آموزش و پرورش بر روی زمین مانده است. راهکار‌های اقتصادی شما برای برون رفت از این وضعیت چیست؟

چنارانی تاکید کرد: شما گفته اید که اعتبار اجرای لایحه رتبه بندی را افزایش می‌دهید، اما سوال بنده این است که از کجا این اعتبار را می‌اورید؟ آیا شما قلبا به رتبه بندی اعتقاد دارید؟ متاسفانه این دولت نیز نیرو‌های آموزش و پرورش را نادیده گرفت و از آن‌ها در بدنه خود استفاده نکرد. برنامه شما برای پیوست آموزش و پرورش با سایر وزارتخانه‌ها چیست؟ شما چه برنامه‌ای برای ارتقای معیشت و امنیت شغلی معلمان دارید؟

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر