تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

تعین تکلیف رتبه بندی معلمان در پایان آذر

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف رتبه‌بندی معلمان تا پایان آذر در مجلس خبر داد.

کد خبر: ۱۱۵۱۱۲
۱۳:۲۰ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

رتبه بندی معلمان

دیدارنیوز - عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف رتبه‌بندی معلمان تا پایان آذر در مجلس خبر داد. محمد وحیدی با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته، لایحه رتبه‌بندی معلمان تا پایان آذر در مجلس تعیین تکلیف می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین رتبه‌بندی معلمان را اقدامی قابل تقدیر در دفاع از حقوق معلمان و در راستای گسترش عدالت در میان این قشر زحمتکش دانست و افزود: این طرح جزو مهم‌ترین طرح‌های آموزش و پرورش طی نیم قرن اخیر است که معتقدم هر چه زودتر باید تعیین تکلیف و اجرایی شود.

وی اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان برای دولت را با هزینه‌ای بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان در سالجاری دانست و گفت: مقرر شده اعتبارات اجرای رتبه‌بندی معلمان با در نظر گرفتن توانمندی مالی دولت در مجلس مورد بررسی قرار گیرد و در کنار آن اعتبارات اجرای آن در سال آینده نیز بررسی خواهد شد.

وحیدی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای رتبه‌بندی معلمان در ایجاد انگیزه به معلمان مؤثر بوده و باعث می‌شود معلمان نیز با انگیزه و شور و اشتیاق بیشتری نسبت به انتقال مفاهیم علمی و درسی به دانش‌آموزان اقدام کنند.

منبع: آنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر