تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

دیدار لاوروف با هیأتی از کرد‌های سوریه

وزیر خارجه روسیه و رئیس کمیته اجرایی شورای سوریه دموکراتیک (مسد) در جریان دیدار با یکدیگر در خصوص تحولات این کشور با یکدیگر رایزنی کردند.

کد خبر: ۱۱۴۹۸۴
۱۰:۲۹ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

دیدار لاوروف با هیأتی از کرد‌های سوریه

دیدارنیوز - به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه این کشور و الهام احمد، رئیس کمیته اجرایی شورای سوریه دموکراتیک (مسد) در جریان دیدار با یکدیگر در خصوص وضعیت شمال شرقی این کشور، اهتمام ویژه به ماموریت فعال‌سازی حل و فصل سیاسی در سوریه بر اساس قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت، بازگشت پناهجویان و آوارگان و ارائه کمک‌های بشردوستانه به نیازمندان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است، طرف روسی بر آمادگی خود برای تداوم تلاش‌ها جهت دستیابی به توافق‌های مختلف طرف‌های سوری با هدف بازگردادندن حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه در سریعترین زمان ممکن و تضمین حقوق مشروع تمامی گروه‌های دینی و طایفه‌ای در این کشور تأکید کرد.

میخائیل بوگدانف، فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه به خاورمیانه و آفریقا با الهام احمد نیز رایزنی‌های گسترده‌ای انجام داد.

منبع: ایلنا
برچسب ها: سرگئی لاوروف
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر