تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

پینشهاد معاوضه مغانلو با رضا اسدی بین سپاهان و پرسپولیس

پرسپولیس و سپاهان در تفکر این هستند که بین رضا اسدی و شهریار مغانلو معاوضه صورت بگیرد.

کد خبر: ۱۱۴۹۷۲
۰۹:۲۰ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

پینشهاد معاوضه مغانلو با رضا اسدی بین سپاهان و پرسپولیس

دیدارنیوز - رضا اسدی خرید پرسروصدای پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی هنوز نتوانسته در فصل جاری خودی نشان دهد و یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان این تیم بوده است. حتی گلی هم که به فولاد خوزستان زد نتوانست این بازیکن را از وضعیت کنونی خارج کند.

یکی از عوامل پایین آمدن مالکیت توپ پرسپولیس نیز همین بازی‌های ضعیف رضا اسدی بوده است. اسدی که در این فصل ۵ پاس کلیدی داده با آمار ناامیدکننده ۷۹ درصد پاس صحیح پا به ششمین بازی خود برای پرسپولیس خواهد گذاشت. اسدی اگرچه تلاش می‌کند در بازیسازی عملکرد خوبی داشته باشد، اما حتی در پاس‌های کم خطر نیز پر اشتباه ظاهر می‌شود و به هیچ عنوان مهره قابل اطمینانی نشان نداده است. او در بازی با مس رفسنجان نیز بار‌ها توپ را لو داد تا تعویض شود. حالا شنیده می‌شود در دیدار با صنعت نفت آبادان به احتمال فراوان نیمکت نشین خواهد شد.

از سوی دیگر شرایط برای شهریار مغانلو حتی بدتر است. او به عنوان مهاجم هنوز نتوانسته است گل بزند و در آخرین بازی سپاهان برابر تراکتور تبریز در دقیقه ۶۳ تعویض شد! مهاجم فصل قبل پرسپولیس که در این فصل برابر با توافق سپاهان و سانتاکلارا به تیم اصفهانی پیوسته، پیش از بازی با تراکتورو طی ۴ بازی اولیه تیمش نیز ۳ بار تعویض شده و هر سه بار هم تعویض او با خلعتبری بوده، ولی او دو دفعه قبل واکنشی به تعویض‌ها نداشت، اما در دیدار با ذوب آهن اصفهان از کوره در رفت! شهریار مغانلو هفته اول دقیقه ۸۶ جای خود را به خلعتبری داد، هفته دوم دقیقه ۸۳ همین تعویض تکرار شد، اما هفته سوم ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد و این هفته در دقیقه ۶۳ با نارضایتی از زمین بیرون آمد تا خلعتبری وارد میدان شود. شاید مغانلو با توجه به این موضوع که سجاد شهباززاده پنالتی خراب کرد، توقع داشت همبازی اش گزینه تعویض باشد و او تا پایان درون زمین بماند. وقتی تابلوی تعویض بالا رفت، شهریار مغانلو شاکی شد و با حرکات دست به نیمکت واکنش نشان داد. مغانلو حتی چند لحظه‌ای هم پافشاری کرد در زمین بماند، اما محرم تعویض را تغییر نداد و او را از زمین بیرون کشید و به جای مغانلو، محمدرضا خلعتبری را به میدان فرستاد. مغانلو هنگام خروج از زمین همچنان شاکی بود و حتی حاضر نشد با محرم نویدکیا دست بدهد!

این درحالیست که سپاهان در نقل و انتقالات تابستانی سخت به دنبال خرید رضا اسدی بود و هافبک‌های میانی فعلی این تیم هم هنوز نتوانسته‌اند انتظارات محرم نویدکیا را برآورده کنند. از طرفی دیگر شهریار مغانلو در سیستم بازی محرم نویدکیا جواب نداده و هرگز سایه‌ای از مهاجم فصل گذشته پرسپولیس نبوده است.

شاید پیشنهاد ایجنت ایرانی و جا به جایی این دو بازیکن مطرح معامله برد - برد برای یحیی گل محمدی و محرم نویدکیا باشد. هرچند این معامله تا نیم فصل امکان پذیر نیست.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر