تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خوزستان

۳۱۴ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در خوزستان وجود دارد

کد خبر: ۱۱۴۹۶۰
۲۲:۱۴ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

۳۱۴ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در خوزستان وجود دارد

دیدارنیوز خوزستان:امیر حسین نظری گفت: بر اساس آخرین پایش صورت گرفته، ۳۱۴ طرح صنعتی در این استان با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در حال ساخت است.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان  بیان کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌های صنعتی برای حدود ۲۱ هزار تن از افراد جویای کار در بخش‌های تولیدی اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد و حجم فعالیت‌های اقتصادی استان خوزستان افزایش چشمگیری می‌یابد.

وی در ادامه اظهار کرد: با این وجود برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در خوزستان  به ۲۷۶هزار و ۴۱۱ میلیارد ریال سرمایه گذاری نیاز است.

وی با بیان این که تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام تولیدی به خصوص آن‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد دارد در اولویت برنامه‌های اقتصادی استان است، ادامه داد: برای حمایت از سرمایه‌گذاران در این بخش‌، با مشارکت بانک‌های استان به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌شود.

نظری گفت: درکنار حمایت از بهره‌برداران واحدهای تولیدی نیمه‌تمام استان برای راه‌اندازی هرچه سریعتر این واحدها،‌ صدور مجوزهای قانونی لازم برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید و پیشرفته در شهرک‌های صنعتی استان با رعایت نکات زیست محیطی و توجه به نیازهای بازار، در جریان است.

وی همچنین تاکید کرد: شاخص‌های عملکرد صنعت استان طی هفت‌ماه سپری شده از سال‌جاری به خصوص دربخش صدور جواز تاسیس که رغبت به سرمایه‌گذاری جدید را نشان می‌دهد، نشان‌گر حرکت رو به رشد اقتصاد استان در حوزه تولید است.

حجم سرمایه‌گذاری انجام‌شده برای واحدهای صنعتی خوزستان حدود ۱۶۸۴۴۱ میلیارد ریال بوده است

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر