تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

رایزنی‌ دیپلمات‌های ایران و پرتغال درباره روابط دوجانبه و مذاکرات‌وین

دستیار وزیر و مدیر کل اروپای وزارت امور خارجه و مدیر کل سیاست خارجی پرتغال، درباره روابط دوجانبه، مسائل منطقه‌ای و تحولات مربوط به مذاکرات پیش رو در وین تبادل نظر کردند.

کد خبر: ۱۱۴۸۹۸
۱۰:۴۹ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

رایزنی‌ دیپلمات‌های ایران و پرتغال درباره روابط دوجانبه و مذاکرات‌وین

دیدارنیوز - «مرتضی دامن پاک جامی» سفیر ایران در پرتغال روز سه‌شنبه در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: رایزنی‌های سیاسی ایران و پرتغال با حضور دستیار وزیر و مدیرکل اروپای غربی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل سیاست خارجی پرتغال در لیسبون برگزار شد.

وی در ادامه این توییت نوشت: دو طرف ضمن مرور روابط دوجانبه و تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای گسترش روابط در زمینه‌های مختلف، پیرامون موضوعات مهم منطقه‌ای از جمله تحولات افغانستان، عراق، لبنان، یمن، سوریه و خلیج فارس بحث و تبادل نظر کردند.

سفیر ایران در پرتغال خاطرنشان کرد: دیپلمات‌های ارشد ایران و پرتغال همچنین با بررسی تحولات مربوط به مذاکرات پیش رو در وین، ضرورت رفع کامل تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران، احراز پایبندی کامل همه طرف‌ها بر اجرای توافق هسته‌ای و اهمیت دیپلماسی را مورد گفتگو قرار دادند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: مذاکرات وین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر