تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

رایزنی‌ دیپلمات‌های ایران و پرتغال درباره روابط دوجانبه و مذاکرات‌وین

دستیار وزیر و مدیر کل اروپای وزارت امور خارجه و مدیر کل سیاست خارجی پرتغال، درباره روابط دوجانبه، مسائل منطقه‌ای و تحولات مربوط به مذاکرات پیش رو در وین تبادل نظر کردند.

کد خبر: ۱۱۴۸۹۸
۱۰:۴۹ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

رایزنی‌ دیپلمات‌های ایران و پرتغال درباره روابط دوجانبه و مذاکرات‌وین

دیدارنیوز - «مرتضی دامن پاک جامی» سفیر ایران در پرتغال روز سه‌شنبه در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: رایزنی‌های سیاسی ایران و پرتغال با حضور دستیار وزیر و مدیرکل اروپای غربی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل سیاست خارجی پرتغال در لیسبون برگزار شد.

وی در ادامه این توییت نوشت: دو طرف ضمن مرور روابط دوجانبه و تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای گسترش روابط در زمینه‌های مختلف، پیرامون موضوعات مهم منطقه‌ای از جمله تحولات افغانستان، عراق، لبنان، یمن، سوریه و خلیج فارس بحث و تبادل نظر کردند.

سفیر ایران در پرتغال خاطرنشان کرد: دیپلمات‌های ارشد ایران و پرتغال همچنین با بررسی تحولات مربوط به مذاکرات پیش رو در وین، ضرورت رفع کامل تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران، احراز پایبندی کامل همه طرف‌ها بر اجرای توافق هسته‌ای و اهمیت دیپلماسی را مورد گفتگو قرار دادند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: مذاکرات وین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر