تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

احتمال غیبت راموس در برابر سیتی قوت گرفت

راموس از زمان پیوستن به پاری سن ژرمن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی هنوز موفق به حضور در ترکیب این تیم نشده است.

کد خبر: ۱۱۴۷۷۱
۱۵:۳۹ - ۳۰ آبان ۱۴۰۰

احتمال غیبت راموس در برابر سیتی قوت گرفت

دیدارنیوز - علیرغم پیش بینی‌های خوش‌بینانه‌ای که از شرایط راموس در طول هفته جاری شده بود، این مدافع همچنان جایی در ترکیب پی اس جی ندارد.

مائوریسیو پوچتینو عصر روز جمعه با کادر پزشکی پاری سن ژرمن ملاقات کرد و در نهایت تصمیم بر این شده که این بازیکن جایی در فهرست پی اس جی برای بازی برابر نانت نداشته باشد.

راموس از ۵ می‌تا به حال در هیچ دیدار رسمی به میدان نرفته و با این که دو هفته در تمرینات این تیم فرانسوی حضور داشت، اما ظاهرا هنوز زود است که در ترکیب این تیم به میدان برود.

پی اس جی بدون راموس توانست با نتیجه ۳-۱ از سد نانت بگذرد و از حالا خود را مهیای بازی سرنوشت ساز برابر سیتی در لیگ قهرمانان خواهد کرد.

پوچتینو در نشست خبری پس از بازی با سوالی در مورد راموس روبرو شد و در پاسخ گفت: «نمی‌دانم سرخیو شرایط حضور در بازی مقابل سیتی را خواهد داشت یا خیر. برای من مشاهده پیشرفت و بهبودی مصدومیتش مهم است، ولی یک مساله تمرین کردن اوست و یک مساله دیگر رسیدن به سطحی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی و اینکه بتواند با مدافعان ثابت ما رقابت کند. این دو مقوله متفاوت است.»

با این اظهارنظر پوچتینو بعید به نظر می‌رسد که راموس برابر سیتی هم شانسی برای بازی داشته باشد و فعلا باید منتظر شکسته شدن طلسم خود بماند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: سرخیو راموس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر