تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

جوابیه مدیرمسئول دیده‌بان به نوروزی: فایل مصاحبه خبرنگار موجود است

مدیرمسئول و صاحب امتیاز سایت دیده بان ایران در پاسخ به اتهامات مطرح شده توسط حجت الاسلام حسن نوروزی نوشت: چنانکه در فایل صوتی مصاحبه موجود است خبرنگار خود را معرفی کرده و تقاضای مصاحبه را مطرح می‌کند؛ بنابراین گفت و گوی مخفیانه‌ای صورت نگرفته و مصاحبه رسمی بوده است. از ابتدای مصاحبه تا زمانی که شما جمله «شوخی کردم» را به کار می‌برید مصاحبه جدی بوده و شما به دفاع از رویکرد خود می‌پردازید.

کد خبر: ۱۱۴۳۳۸
۱۵:۰۵ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

جوابیه مدیرمسئول دیده‌بان به نوروزی: فایل مصاحبه خبرنگار موجود است

دیدارنیوز - چند جمله با «نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس انقلابی» / مدیرمسئول سایت دیده بان ایران: برای دفاع از حیثیت حرفه‌ای رسانه، تهمت شما را پیگیری قضایی می‌کنیم/ فایل مصاحبه شما موجود است

روز گذشته حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیده بان ایران به طرح مسائلی در خصوص آبان ۹۸ پرداخت که با انتقاد‌های فراوانی همراه بود؛ به دنبال این انتقاد‌ها حجت الاسلام نوروزی به خبرگزاری خانه ملت مستقر در مجلس مراجعه و به توجیه مصاحبه روزگذشته به دلیل فشار‌ها و انتقاد‌ها می‌پردازد.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در توجیه اظهارات خود گفته است: «مصاحبه منتشر شده از من درباره اغتشاشگران آبان ۹۸ جعلی بوده و تولید گروهک تروریستی منافقین است.»

اینجانب سعید سیف به عنوان مدیر مسئول و صاحب امتیاز دیده بان ایران در واکنش به این اظهارات ذکر چند نکته را برای دفاع از خبرنگار و کاری حرفه‌ای همکارانم لازم می‌دانم.

۱ - مصاحبه انجام شده جعلی نبوده و این مصاحبه در جهت بررسی دلایل و بی تدبیری‌های صورت گرفته در جریان آبان ۹۸ مطابق با جایگاه قانونی شما به عنوان نماینده مردم در مجلس و عضو کمیسیون قضایی صورت گرفت.

۲- چنانکه در فایل صوتی مصاحبه موجود است خبرنگار خود را معرفی کرده و تقاضای مصاحبه را مطرح می‌کند؛ بنابراین گفت و گوی مخفیانه‌ای صورت نگرفته و مصاحبه رسمی بوده است.

۳- از ابتدای مصاحبه تا زمانی که شما جمله «شوخی کردم» را به کار می‌برید مصاحبه جدی بوده و شما به دفاع از رویکرد خود می‌پردازید؛ بنابراین حضرتعالی با علم و آگاهی به نوع مصاحبه، ضبط صدا و سوالات در گفتگو شرکت کردید. انتشار گفتگو یک روز پس از تماس تلفنی خبرنگار صورت گرفت.

۴- اظهار نظر شما ۲۴ ساعت پس از انتشار مصاحبه در گفتگو «خانه ملت» را به دلیل فشار‌های سیاسی درک می‌کنیم، اما اینکه مدعی شدید که این مصاحبه «تولید گروهک تروریستی منافقین» بوده، قابل پیگرد قضایی است، جنابعالی باید متوجه تبعات اظهار نظر خود درباره «رسانه» و «خبرنگار» این رسانه باشید بنابراین بر حسب وظیفه ناچاریم برای بررسی ادعا و تهمت اخیرتان از شما شکایت و اعاده حیثیت را در دادگاه صالحه پیگیری نماییم تا دیگر برای جبران اظهار نظر خود مدعی جعلی بودن مصاحبه و ارتباط یک رسانه قانونی داخل ایران با منافقین نباشید.

۵- طبعاً در صورت حذف مصاحبه شما از خبرگزاری خانه ملت و عذر خواهی از خبرنگار و رسانه دیده بان ایران؛ حاضریم از شکایت خود صرف نظر کنیم.

۶- ذکر این نکته حائز اهمیت است که جنابعالی پیشتر نیز در گفتگو‌های خود اظهاراتی را بیان کرده اید که جنجال بسیاری را به دنبال داشته است که از جمله آن می‌توان به اظهارات شما درباره سرنگونی هواپیمایی اوکراینی، چند همسری بودن پیامبر و امامان، پادرمیانی ۲۰۰ مسئول برای آزادی یک ساقی و.. نام برد. فلذا اهالی رسانه و خبرنگاران محترم به خوبی با دیدگا‌ها و نظرات شما آشنا هستند.

برچسب ها: حسن نوروزی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر