تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

سرمربی پیشین لیورپول گزینه جانشینی سولسشایر شد!

برندن راجرز سرمربی سال‌های نه چندان دور لیورپول که حالا سرمربی لسترسیتی است به گزینه جدی مدیران منچستریونایتد برای هدایت تیمشان برای جانشینی سولسشایر تبدیل شده است.

کد خبر: ۱۱۴۲۴۲
۱۲:۵۱ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

برندن راجرز گزینه جانشینی سولشایر

دیدارنیوز - نشریه انگلیسی سان در گزارشی «برندن راجرز» را جانشین «اوله گونار سولسشر» در منچستریونایتد دانست و اعلام کرد که او به زودی جای این مربی نروژی را خواهد گرفت.

سان در این گزارش نوشت: به نظر می‌رسد سولسشر به زودی از اولدترافورد اخراج شود و سرمربی فعلی لسترسیتی که در این روز‌ها عملکرد بسیار خوبی با این تیم در لیگ برتر انگلیس دارد، هدایت شیاطین سرخ را بر عهده بگیرد.

گفته می‌شود در قرارداد راجرز بندی وجود دارد تا اگر باشگاه بزرگی او را خواست، بتواند قراردادش را به صورت یک‌طرفه فسخ کند.

سولسشر در این فصل با وجود خرید‌های بزرگی که منچستر داشته، نتوانسته انتظارات هواداران و مدیران باشگاه را برآورده کند. این موضوع باعث شده تا مدیران قرمز‌های شهر منچستر به فکر آوردن سرمربی جدیدی برای این تیم باشند.

پیش از این نام‌هایی، چون «زین‌الدین زیدان»، «آنتونیو کنته» و «روبرتو مانچینی» برای هدایت شیاطین سرخ عنوان شده بود که البته کنته هدایت تاتنهام را بر عهده گرفت تا به این شایعه پایان دهد.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر