تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ریسه: فقط چلسی و سیتی توان جذب هالند را دارند

یان آرن ریسه ستاره نروژی سابق لیورپول معتقد است ارینگ هالند فصل بعد در لیگ برتر توپ خواهد زد.

کد خبر: ۱۱۴۱۷۰
۱۵:۱۵ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

رییسه: فقط چلسی و سیتی توان جذب هالند را دارند

دیدارنیوز - ارلینگ هالند همراه با کیلیان امباپه دو گزینه خرید جذاب رئال مادرید محسوب می‌شوند. امباپه اگر قراردادش را تمدید نکند، مقصد بعدی اش رئال خواهد بود، ولی شرایط ارلینگ هالند کمی متفاوت است.

ستاره نروژی این روز‌ها مصدوم است، ولی تا قبل از مصدومیت، در ۱۰ بازی توانسته بود ۱۳ گل برای دورتموند بزند. قرارداد او تا ۲۰۲۴ اعتبار دارد، ولی گفته می‌شود بند خرید ۷۵ میلیون یورویی او از تابستان پیش رو قابل فعال شدن است. برخی منابع این بند را ۹۰ میلیون یورو عنوان کرده اند.

باشگاه‌های بزرگ دیگری، چون لیورپول، سیتی، چلسی و یونایتد نیز خواهان جذب هالند هستند و نباید پی اس جی را هم فراموش کرد، ولی یان آرنه ریسه مدافع چپ سابق لیورپول معتقد است مقصد بعدی هموطنش، انگلیس است.

او به تاک اسپورت گفت: «با توجه به دستمزد بالای هالند و مدیر برنامه هایش مینو رایولا که همه توقعات مالی اش را می‌شناسیم، معتقم فقط چلسی و سیتی قادر به جذب این بازیکن خواهند بود. برای اینکه لیورپول هم شانسی داشته باشد، تنها راه این است که ارلینگ از رقم دستمزش کم کند که به نظرم بعید خواهد بود. لیورپول توان مالی چلسی و سیتی را ندارد و نمی‌تواند دستمزدی بالا به هالند پیشنهاد بدهد. آن‌ها همین حالا برای دستمزد درخواستی محمد صلاح به مشکل برخورده اند.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: هالند
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر